Szczegóły ogłoszenia

W wyniku wzmożonego zainteresowanie pracą za granicami Polski, KDF-PODATKI wychodzi na przeciw Klientom, proponując jeszcze bardziej skuteczniejszy i szybszy zwrot podatku z zagranicy.

Poprzez nawiązanie współpracy z instytucjami zagranicznymi, takimi jak holenderski Urząd Skarbowy, jesteśmy w stanie uzyskać Twój zwrot podatku wydajniej. Poniżej znajduje się lista obsługiwanych przez nas krajów:
-Niemcy
-Holandia
-UK
-Austria
-Belgia
-Norwegia
-Irlandia
-Dania

Szybkość działania – Niezależnie od kwoty do odzyskania czy przepracowanych lat, zawsze działamy równie szybko i rzetelnie. Z nami zwrot podatku to jedynie zwykła formalność, znamy się na rzeczy. Ekspresowo odzyskamy Twoje pieniądze. Warto zaufać fachowcom, zwłaszcza gdy chodzi o Twoje finanse.
Klarowne działania i proste zasady – Klient wie o nas wszystko, jeśli nie, wytłumaczymy i dopowiemy. Nie mamy nic do ukrycia. Pełne informowanie Klienta jest bardzo istotne, bowiem powinien on mieć pełną świadomość jak wygląda procedura zwrotu podatku z zagranicy.
Ponad 10 lat doświadczenia – Od tylu lat nasi eksperci dwoją się i troją aby odzyskiwać kolejne pieniądze naszym Klientom. Wbrew pozorom zwrot podatku wymaga dużej wiedzy oraz umiejętności. Dodatkowo przez ten okres czasu nawiązaliśmy współpracę z równie dobrymi kancelariami prawnymi, zarówno z zagranicy jak i samej Polski.

Zwrot podatku to nie wszystko, możemy także Ci pomóc w sprawie zasiłków socjalnych. To nasz kolejny atut, jest on również mocno powiązany ze zwrotem nadpłaconego podatku. Wystarczy, że opowiesz nam o swojej obecnej sytuacji rodzinnej oraz podatkowej. Na podstawie tych informacji bezpłatnie przygotujemy kalkulację dotyczącą możliwego zasiłku socjalnego. Musisz jednak wiedzieć, że jest pewien warunek do spełnienia – legalna praca poza granicami Polski i oczywiście Twoja chęć na szybkie odzyskanie gotówki z tytułu nadpłaconego podatku. Chcemy także przypomnieć, że mamy stały kontakt z innymi instytucjami z branży finansów, z krajów Unii Europejskiej. Wszystkie nasze starania mają dwa cele: zadowolenie Klienta i w pełni profesjonalny zwrot podatku.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 533... 533101220Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry