Szczegóły ogłoszenia

OFERUJEMY:
- umowę o pracę, stabilność zatrudnienia
- szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne pod okiem doświadczonych tłumaczy
- aktywny udział w projektach międzynarodowych
- pracę z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii w branży tłumaczeniowej
- możliwość szybkiego rozwoju kompetencji i realizacji ambitnych zadań
- prywatną opiekę medyczną
- jasno określoną ścieżkę kariery (system awansów poziomych i pionowych)
- dofinansowanie do karty Multisport

OPIS STANOWISKA:
- tłumaczenie tekstów technicznych lub marketingowych w kombinacji językowej EN-PL  dla znanych, międzynarodowych klientów
- korekta przetłumaczonych tekstów
- tłumaczenie z wykorzystaniem narzędzi CAT

WYMAGANIA:
- bardzo dobra znajomość języka polskiego i angielskiego
- umiejętność tworzenia tekstu poprawnego językowo, zgodnego z wymaganiami klienta
- znajomość pakietu MS Office, szczególnie MS Excel
- umiejętność wykonywania pracy w wyznaczonych terminach
- dokładność i przywiązywanie wagi do szczegółów
- samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy

MILE WIDZIANE:
- wykształcenie kierunkowe (filologia, lingwistyka)
- doświadczenie w branży lokalizacyjnej/tłumaczeniowej
- znajomość narzędzi CAT
- umiejętność działania pod presją czasu
-doświadczenie w tłumaczeniach technicznych i/lub marketingowych

Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych