Złoto, pewny prosty biznes dla osób, firm.

Szczegóły ogłoszenia

Zrób sobie najlepszy prezent. Zapewnij sobie dobre dodatkowe dochody na lata. Biznes dla wszystkich którzy chcą zgromadzić w prosty bezpieczny sposób duże środki finansowe na budowę domu, zakup mieszkania, samochodu, dodatkową emeryturę itp. Oraz tych co chcą mieć zawsze pewny, wieloletni, comiesięczny dochód.
Szanujesz swoje pieniądze ? Pozwól im bez żadnego ryzyka zarabiać na Ciebie, w biznesie opartym o złoto fizyczne, w jednej z najlepszych rafinerii złota.
Czy wiesz że oszczędzanie oraz budowa swego kapitału w złocie inwestycyjnym, od zawsze jest najlepszym biznesem i zabezpieczeniem naszych pieniędzy ? Jego wartość non stop rośnie i zawsze da wyższy procent niż w banku.
Atuty tego biznesu : tu nic nigdy nikomu nie wpłacasz,
- możliwość zakupu sztabek na dowolne miesięczne wpłaty, [ nie są to raty, wpłacasz ile chcesz, kiedy chcesz i na dowolnie wybrane sztabki ]
- złote sztabki dostarczane bezpośrednio do domu [ zero ryzyka ]
- gwarancja oraz umowa na wykup złota przez firmę w dowolnym momencie w najwyższej cenie.
- i coś ekstra dla osób biznesu, prowadzących dowolną DG. Współpraca z firmą jako klient a następnie partner, umożliwia każdej osobie pozyskiwanie środków na zakup złota, bez kosztów własnych. www.aurrie.ibisingold.com/?PID=44176

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 609... 609583837Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry