Zatrudnię przedstawiciela handlowego

Partner prężnie rozwijającej się firmy,  działającej w branży energii odnawialnej w Polsce poszukuje osób na stanowisko :

Regionalnych przedstawicieli handlowych do spraw fotowoltaiki na terenie całego Dolnego Śląska .

Opierając się na najnowszych technologiach,  oferujemy kompleksową usługę sprzedaży i instalacji fotowoltaicznych.

Twój zakres obowiązków:

* Budowanie i podtrzymywanie dobrych relacji z klientami .
* Zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta .
* Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy ,
* Realizacja celów sprzedażowych,
* Raportowanie wyników pracy .

Nasze wymagania :

* Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej.     ( wiedza o energii odnawialnej będzie dodatkowym atutem )
* Zaangażowanie w powierzone zadania
* Wytrwałość i nastawienie na sukces
* Umiejętność trwałego nawiązywania kontaktów.
* Chęć pracy na własnej działalności gospodarczej.

Oferujemy Ci :

* Bardzo wysokie prowizje ,
* Elastyczny czas pracy,
* Możliwość pracy zdalnej,
* Pełen pakiet szkoleń,
* Umowa B2B
* Profesjonalne narzędzia pracy.  Dron i tablet .
* Wsparcie doświadczonego kierownika
* Nagrody w postaci zagranicznych wycieczek lub dodatkowej gotówki dla najlepszych przedstawicieli .

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.