Zatrudnię pracownika na stanowisko pomoc kucharza

Firma Nasze Gary w Giecznie zatrudni pracownika na stanowisko pomoc kucharza.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Przygotowanie dań zgodnie z obowiązującymi standardami
  • Racjonalne gospodarowanie towarem, minimalizowanie strat
  • Dbanie o odpowiednią estetykę potraw
  • Utrzymywanie porządku i higieny w miejscu pracy
WYMAGANIA:
  • Doświadczenie w gastronomii minimum 1 rok
  • Wykształcenie gastronomiczne mile widziane
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych mile widziana,
  • Pogodne usposobienie
OFERUJEMY:
  • Umowę o pracę (po okresie próbnym)
  • Pracę w miłej atmosferze
  • Pracę w systemie zmianowym
  • Elastyczny grafik

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.