zatrudnię KONSERWATORA-ELEKTRYKA w wymiarze 1/2 etatu

Szczegóły ogłoszenia

Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa "Przyjaźń" w Krzeszowicach zatrudni pracownika w wymiarze 1/2 etatu na stanowisku KONSERWATOR-ELEKTRYK.
Warunki jakie powinien spełniać kandydat: uprawnienia energetyczne, wiedza praktyczna, zdolność do pracy na wysokości, dyspozycyjność, terminowość, rzetelność oraz dobry stan zdrowia.
Mile widziane: doświadczenie na podobnym stanowisku, prawo jazdy kat. B, możliwość wykorzystania samochodu prywatnego do celów służbowych.
Podanie lub CV należy przekazać do 29.01.2020r. (do godz. 14:00) na adres biuro@smprzyjazn.pl (w tytule prosimy wpisać "konserwator-elektryk aplikacja), pocztą na adres Spółdzielni: ul. Długa 18A, 32-065 Krzeszowice, lub bezpośrednio do biura Spółdzielni (do skrzynki pocztowej umieszczonej przy wejściu ).
W aplikacji na ww. stanowisko należy umieścić klauzulę zgodną z RODO o treści: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółdzielnię Mieszkaniową Lokatorsko-Własnościową "Przyjaźń" w Krzeszowicach w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko".
Spółdzielnia skontaktuje się z wybranymi kandydatami.
Dodatkowe informację można uzyskać pod nr telefonu: 12 282 09 04

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 122... 122820904Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry