Zatrudnię główną księgową/ głównego księgowego

Szczegóły ogłoszenia

Dołącz do zespołu Firmy UNIMEX
Zakład Produkcji Prefabrykatów Budowlanych w Szepietowie

poszukuje do pracy osobę na stanowisko:

Główna Księgowa / Główny Księgowy

Opis stanowiska:
•  nadzór nad pracą działu księgowości,
•  prowadzenie pełnej księgowości firmy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa,
•  sporządzanie sprawozdań finansowych,
•  nadzorowanie rozliczeń podatkowych (VAT, CIT),
•  prowadzenie projektów wewnętrznych mających na cele prowadzenie spraw finansowych na jak najwyższym poziomie,
•  współpraca z instytucjami zewnętrznymi i organami podatkowymi.

Wymagania:
•  min. 5-letnie doświadczenie na stanowisku głównej księgowej,
•  umiejętności praktycznego stosowania przepisów prawa podatkowego oraz ustawy o rachunkowości i IFRS,
•  wykształcenie wyższe kierunkowe,
•  doskonałe umiejętności interpersonalne,
•  znajomość programu Subiekt GT mile widziana.

Oferta obejmuje:
•  atrakcyjne wynagrodzenie,
•  zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
•  możliwość rozwoju osobistego,
•  realny wpływ na zmiany w firmie.

Informacje dotyczące pracy i wynagrodzenia można uzyskać pod numerem telefonu 604249873

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.