Zapraszam serdecznie na zajęcia z Języka Niemieckiego

Szczegóły ogłoszenia

Zapraszam Państwa serdecznie na zajęcia !!!!

Mam zaszczyt zaprosić wszystkich Państwa na pełne Profesjonalizmu i nie tuzinkowe, a co za tym idzie bardzo ciekawe zajęcia z Języka Niemieckiego.
Zajęcia odbywają się na każdym poziomie nauczania począwszy od podstawowego a kończywszy na bardzo zaawansowanym.
Dla każdego z Państwa wdrażam indywidualny tok nauczania i dostosowuję każdą lekcje do potrzeb i możliwości danej osoby przygotowując przy tym dla niej odpowiednie materiały dydaktyczne.
Lekcje są zawsze bardzo ciekawe, czasem pełne ekspresji i zawsze inaczej zaaranżowane z czego wypływa ich ciekawość a przede wszystkim bardzo profesjonalnie i skrupulatnie przygotowane. Owa skrupulatność i przygotowanie tyczy się również materiałów dydaktycznych które każdy słuchacz otrzymuje do każdej lekcji
Wyżej wspomniane lekcje mogą odbywać się online ( czyli zdalnie ) bądź też w odpowiednio przygotowanej do tego celu sali wykładowej w zależności od życzenia klienta i aktualnej sytuacji zdrowotnej w kraju.

Prowadzone dla Państwa przeze mnie lekcje wyróżnia przede wszystkim na tle innych pełen profesjonalizm poparty ogromem doświadczenia w dziedzinie nauki tego języka innych słuchaczy jak również ogromna wiedza którą posiadam, a przede wszystkim wielka pasja do tego języka którą staram się zaszczepić w miarę możliwości i chęci w każdym uczniu, co z pewnością pomaga takiej osobie w późniejszym zawaansowanym kształtowaniu tego języka.

Specyfika i wyjątkowość moich lekcji polega na tym żę nie uczę tylko suchego języka tylko staram się wzbudzić ciekawość w słuchaczu ucząc go również Kultury i Obyczajów przypisanych temu językowi. A pozatym robię wszystko aby każda lekcja była inna nawet jeśli dotyczy to tego samego działu. Dzięki czemu moje lekcje uczniowie sobie bardzo chwalą i chętnie do nich wracają.

Jest możliwość na życzenie klienta podpisania umowy dotyczącej przeprowadzanych lekcji.

Pierwsza lekcja gratis :-)

Serdecznie.zapraszam wszystkich Państwa do kontaktu telefonicznego pod numerem telefonu 517-850-479 w celu uszczegółowienia mojej oferty
   Z wyrazami szacunku :
Piotr
 
 

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 517... 517850479Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry