Zacisk hamulcowy Ford Mondeo MK3 kombi

Szczegóły ogłoszenia

Regenerowany ORYGINALNY zacisk hamulcowy z gwarancją 12 miesięcy.

Cena 180 zł obowiązuje tylko przy zwrocie używanego zacisku, który jest kompletny i także oryginalny.
W przypadku sprzedaży bez odbioru osobistego stosowana jest kaucja w wysokości 100 zł

NIE JEST to tani, niskiej jakości zamiennik produkcji wschodniej.

Zajmujemy się profesjonalną regeneracją oryginalnych zacisków hamulcowych.
Jesteśmy legalnie działającą firmą.
Pełny cennik wszystkich zacisków na naszej stronie internetowej www. hamulcenaprawa. pl
Zapraszamy do współpracy.

Zacisk: tylny
Strona: lewa lub prawa
System hamulcowy: Bosch
Rozmiar tłoczka: 38 mm
Materiał: żeliwo

PASUJE DO:

Ford Mondeo MK3 kombi  10.2000 - 09.2007

NUMERY OE:

PRAWY

A.B.S. 630062
ATE 24338417585
ATE 240474
BENDIX 694082B
BOSCH 0204001962
BOSCH 0204004553
BOSCH 0204004661
BOSCH 0204204997
BOSCH 0986474284
BRAKE ENG CA2074R
BRAKE ENG CA2242R
BUDWEG 342981
BUDWEG 344335
DELPHI LC7368
ECP 133590131
ELSTOCK 870715
FORD 1121822
FORD 1133215
FORD 1144077
FORD 1478340
FORD 1522075
FORD 1S712552BA
FORD 1S712552BC
FORD 1S712552BE
FORD 1S712552BF
FORD 2041805
FORD RM1S7J2552BC
FORD RM4S712552BB
HELLA 8AC355383541
HELLAPAGID 8AC355383541
JAGUA C2S18003
KAWE 342981
METZGER 6250280
MIN MBC1023R
NK 2125146
QH BENELUX BC50895
QUINTON HA QBS1694
REMY DC72981
SBS 13012125146
TEXTAR 38009500
TRISCAN 8170342981
TRISCAN 8170344335
TRW BHN376
TRW BHN376E
TRW BHN632E
UBD 54719
VAICO V258169
ZIMMERMANN 250410020

LEWY

A.B.S. 630061
ATE 24338417575
ATE 240473
BENDIX 694081B
BOSCH 0204001961
BOSCH 0204004552
BOSCH 0204004660
BOSCH 0204204996
BOSCH 0986473284
BRAKE ENG CA2074
BRAKE ENG CA2242
BUDWEG 342980
BUDWEG 344334
DELPHI LC7367
ECP 133590111
ELSTOCK 860715
FORD 1121851
FORD 1130121
FORD 1133216
FORD 1144078
FORD 1478421
FORD 1522077
FORD 1S712553BA
FORD 1S712553BC
FORD 1S712553BE
FORD 1S712553BF
FORD RM1S7J2553BC
HELLA 8AC355383531
HELLAPAGID 8AC355383531
JAGUA C2S18004
KAWE 342980
KAWE 344334
METZGER 6250279
MIN MBC1023L
NK 2125145
QH BENELUX BC50894
QUINTON HA QBS1693
REMY DC72980
SBS 13012125145
TEXTAR 38009400
TRISCAN 8170342980
TRISCAN 8170344334
TRW BHN375
TRW BHN375E
TRW BHN631E
UBD 54718
VAICO V258168
ZIMMERMANN 250310020

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 539... 539990989Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry