WYNAJMĘ pawilon handlowy 90 m²- przy markecie budowaln

Szczegóły ogłoszenia

 
WYNAJMĘ pawilon handlowy 90 m²- przy markecie budowalnym i trasie Legionowo-Zegrze 
 
Istniejący pawilon idealnie nadaje się na gastronomię (kebab, kuchnia azjatycka?) czy warzywniak, wokół pawilonu miejsce na dodatkowe ekspozycje czy ogródek letni. Pawilon może być punktem serwisowym, naprawczym- ZAPRASZAMY!
 
NASZE ATUTY:
- handlowe sąsiedztwo: przy znanym i lubianym MARKECIE BUDOWLANYM, obok delikatesów spożywczych IKA, nieopodal BIEDRONKA, sklep z materiałami budowlanymi i wykończeniowymi i wiele innych.
- duży darmowy parking na 120 aut
- możliwość ogródka letniego, czy zewnętrznej ekspozycji towaru
- najbliższe przystanki autobusowe znajdują się przy ul. Nowodworskiej w odległości ok. 200 m oraz przy ul. Warszawskiej w odległości ok 500 m.
- w odległości 500 m od budowanego pawilonu znajduje się Centrum Szkolenia Policji - jedna z największych szkół policyjnych w kraju, główna siedziba jednostki w Legionowie zajmuje obszar o powierzchni około 65 ha. Dysponuje bazą szkoleniową, obejmującą m.in. najnowocześniejszy w kraju zespół strzelnic, halę sportów walki oraz odnowioną halę sportową, pływalnię, a także specjalistyczne pracownie i laboratoria wyposażone w sprzęt i urządzenia umożliwiające prowadzenie zajęć praktycznych. Pracuje tu ponad 600 wykładowców, a uczy się rocznie kilka tysięcy słuchaczy.
- LEGIONOWO – najszybciej rozwijające się miasto blisko centrum Warszawy, prawie 55.000 mieszkańców!
- w niedalekiej odległości znajdują się kolejne liczne wojskowe instytucje, np.: Narodowe Centrum Bezpieczeństwa Cyberprzestrzeni Legionowo, czy Zespół biurowo-sztabowy JW 5949 przy Koszarowej (prawie 11 tys. m² wojskowych budynków)- pracuje tutaj ponad tysiąc osób!
- kolejne wojskowe instytucje znajdujące się w ZEGRZU i w BIAŁOBRZEGACH- jednostki woskowe i bataliony dowodzenia, Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki w Zegrzu, czy Szkoła Podoficerska Wojsk Lądowych w Zegrzu, to kilka tysięcy pracowników, którzy mieszkają głównie w  Legionowie, poruszając się mobilnie z miejsca zamieszkania do pracy. Codziennie przejeżdżając obok naszego budowanego pawilonu handlowego.
- w odległości 2 km budowany jest Szpital wojskowy w Legionowie, filia Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie - szpital będzie służył żołnierzom Wojska Polskiego, szczególnie z nowo tworzonej 18. Dywizji Zmechanizowanej, ale także będzie służył mieszkańcom Legionowa i powiatu legionowskiego.
- dynamicznie rozwijająca się okolica: w najbliższej odległości do 10 minut jazdy samochodem ponad 60.000 mieszkańców, w do 20 minut: 150.000 potencjalnych klientów!
- przy szlakach komunikacyjnych na wyjeździe z Legionowa u zbiegu drogi krajowej i wojewódzkiej: nr 61 (ulica Warszawska) kierunek Warszawa-Augustów, odcinku LEGIONOWO-ZEGRZE oraz bezpośrednio przy drodze nr 632 (ulica Nowodworska) kierunek Marki-Legionowo-Płońsk. Drogi te wraz z systemem dróg lokalnych zapewniają dogodne połączenia z sąsiednimi miejscowościami m.in. Legionowem, Wieliszewem, Nasielskiem, Serockiem, Warszawą.
- przy nowoczesnym przystanku kolejowym PKP Michałów-Reginów obsługiwanym przez Koleje Mazowieckie, oraz SKM linii S3, S9 i S30, z której jest bezpośrednie połączenie SKM z Warszawą i Lotniskiem Chopina.
- WIELISZEW to dynamicznie rozwijająca się podwarszawska gmina- przebiegają tu droga wojewódzka nr 632 oraz Linia kolejowa nr 10- w najbliższym czasie planowane są dwa dodatkowe przystanki kolejowe: Wieliszew Centrum i Zegrze Południowe, co znacząco przyczyni się do rozwoju okolicy.
- przy nowych parkingach „Parkuj i jedź” w gminie Wieliszew: centrum przesiadkowe przy stacji PKP w Michałowie-Reginowie- tuż obok naszego pawilonu (miejsce na 64 samochody i wiaty rowerowe na 25 jednośladów) oraz Centrum przesiadkowe przy stacji PKP w Wieliszewie (miejsce na 60 samochodów).
- w odległości ok. 2 km od oferowanej lokalizacji znajduje się Mazowiecki Szpital Onkologiczny w Wieliszewie - na 140 łóżek, gdzie pracuje ok 300 wykwalifikowanych pracowników medycznych.
- w odległości 3 km od naszego pawilonu w Wieliszewie - planowane jest wielkie osiedle mieszkaniowe wielorodzinne na 2.500 mieszkańców na powierzchni 5 ha!
 
Dynamicznie rozwijająca się okolica i atrakcyjne warunki wynajmu powierzchni. ZAPRASZAMY!
 
Niniejsza oferta jest informacją handlową i nie może być uznawana za ofertę w rozumieniu art. 66 ust. 1 Kodeksu Cywilnego.
 
 
 
 
 
 

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 603... 603110102Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry