Wynajem dźwigów i dźwigi Świętokrzyskie żurawie

Szczegóły ogłoszenia

BETOMEX to znana doskonale firma. Obecnie w ofercie także żurawie mobilne zwane także żurawie samojezdne. Firma nasza dysponuje żurawiami o udźwigu 55 i 90 ton. To idealne rozwiązanie do wszelkiego rodzaju prac a ich mobilność to dodatkowy atut. Wszędzie tam gdzie standardowe rozwiązania nie mogą się sprawdzić. Oferujemy wynajem dźwigu z operatorem, nie istnieje opcja najmu samego sprzętu. Dźwigi Świętokrzyskie i różne miasta w tym: Rytwiany, Osiek, Łoniów, Łubnice, Lipnik, Bogoria, Samborzec, Koprzywnica , Chmielnik, Tuczępy, Łagów, Maćkowice, Raków, Gnojno, Daleszyce, Pacanów, Stopnica, Solec-Zdrój, Busko-Zdrój, Nowy Korczyn, Oleśnica, Klimontów, Iwaniska, Sandomierz, Tarnobrzeg, Szydłów, Obrazów, Połaniec i inne okoliczne.

Jednak betoniarnia BETOMEX jak sama nazwa mówi to nie tylko dźwigi to także i przede wszystkim beton doskonały beton towarowy i inne mieszanki betonowe. Kompleksowo, produkcja, sprzedaż i dostawa. Poza tym także asfalt, produkcja asfaltu, budowa dróg, nawierzchni, autostrad, stabilizacja podłoża znana także jako stabilizacja gruntu oraz inne usługi i materiały budowlane.

Betoniarnia Staszów BETOMEX • beton • asfalt • stabilizacja • dźwigi
Adres: Towarowa 46, 28-200 Staszów
Telefon: 798 460 460

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 798... 798460460Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry