Wybierz kierunek dla siebie i zdobądź wymarzoną pracę!

To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Edukacja Gorzów Wlkp.

Szczegóły ogłoszenia

Pracodawcy szukają osób z konkretnymi umiejętnościami; taka jest przyszłość. My wiemy o niej od 1998 roku – właśnie wtedy powstała nasza pierwsza placówka – Centrum Nauki i Biznesu Żak w Łodzi. Dzisiaj jesteśmy największą ogólnopolską firmą edukacyjną.
W ponad 80 miastach Polski stworzyliśmy szkoły, w których wykwalifikowana kadra dydaktyczna i zaangażowani w działalność szkoły pracownicy administracyjni, tworzą zgrany, profesjonalny i oddany uczniom zespół.
 
Szkoły Żak zajmują ważne miejsce w polskiej strukturze edukacyjnej.
Ponad 30 atrakcyjnych kierunków
Dla osób, które ukończyły liceum ogólnokształcące lub technikum, niezależnie od tego czy zdały maturę, czy nie, jako alternatywę dla studiów wyższych proponujemy ponad 30 atrakcyjnych kierunków nauczania w Szkołach Policealnych Żak.
Bez egzaminów.
Absolwenci zasadniczych szkół zawodowych mogą zapisać się do Liceum ogólnokształcącego dla dorosłych Żak bez egzaminów wstępnych. Po nim mogą zdać maturę i/lub zapisać się na dowolny kierunek w naszych Szkołach Policealnych.
Oferta, która budzi zaufanie
Naszemu programowi zaufało już ponad pół miliona słuchaczy. Każdego roku, kilkadziesiąt tysięcy słuchaczy korzysta z bardzo urozmaiconej, bogatej i dostosowanej do potrzeb rynku pracy oferty programowej. Do wyboru mają kształcenie jednoroczne i dwuletnie szkoły policealne, szkoły medyczne, liceum dla dorosłych, szkolenia oraz kursy.
To różnorodność, którą cenimy najbardziej, bo wiemy, że dzięki niej każdy nasz słuchacz znajdzie specjalizację odpowiednią do swoich potrzeb, zainteresowań i predyspozycji.
Jedna pasja, wiele powodów
Największy odsetek naszych słuchaczy stanowią osoby pomiędzy 18 a 24 rokiem życia, ale nie brakuje u nas osób w każdym wieku. Zaufali nam starsi i młodsi, studenci i licealiści, panie i panowie, ludzie z doświadczeniem zawodowym i ci, którzy dopiero szukają swojego miejsca. Wszyscy są indywidualnościami i mają własny przepis na życie. To co ich łączy to pasja i chęć zdobycia konkretnych umiejętności. W naszych szkołach cenią oni:
 • Zapisy bez świadectwa maturalnego
 • Liczną i wykwalifikowaną kadrę dydaktyczną
 • Brak opłaty wpisowej
 • Ciągłą rekrutację bez egzaminów wstępnych
 • Brak egzaminów wstępnych
 • Ponad 80 oddziałów w całej Polsce
 • Bezpłatne zaświadczenia do ZUS, KRUS i MOPS
 • Ponad 30 atrakcyjnych kierunków, płatnych i bezpłatnych
 • Praktyczne wykłady i warsztaty doskonalące umiejętności, których wymagają pracodawcy
 • Uprawnienia szkół publicznych na kierunkach 2-letnich, czyli: brak opłat za czesne, legitymacje uprawniające do zniżek, świadectwo ukończenia szkoły na druku według wzoru MEN, egzamin zewnętrzny po zakończeniu nauki
 
Docenieni przez specjalistów
Nasza działalność została też doceniona przez specjalistów z branży. Od początku naszej działalności zdobyliśmy liczne nagrody i nominacje, m.in.: Lider Nowych Technologii, Najwyższa Jakość Quality International, Firma dla Ludzi, Medal Europejski za: ogólnopolską sieć szkół policealnych, organizację kursów i szkoleń, kursy kosmetyczne, kursy dla opiekunów w żłobku.
Zawsze blisko
Prowadzimy szkoły w 81 miastach rozmieszczonych na terenie całej Polski. Lokalizujemy nasze placówki tak, aby dać możliwość dotarcia do szkoły osobom z każdego regionu kraju.
 
Dołącz do Żaków!
Prowadzimy szkoły z uprawnieniami szkół publicznych, kierunki również bezpłatne!!! 
Organizujemy egzaminy państwowe oraz wydajemy świadectwa i zaświadczenia na drukach Ministerstwa Edukacji Narodowej, które są honorowane przez wszystkie organy administracji państwowej oraz przedsiębiorców sektora prywatnego.
Zapraszamy do zapisów, rekrutacja trwa do 31 marca 2020r. Ilość miejsc ograniczona.
 
 
 
 

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 957... 957352653Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

 • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
 • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
 • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry