Szczegóły ogłoszenia

W naszej ofercie znajduje się 10 kwater pracowniczych zlokalizowanych w centrum Nowego Dworu Mazowieckiego oraz najbliższych okolicach.
Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób indywidualnych, firm, jak i agencji pośrednictwa pracy. Dostosujemy się do Twoich wymagań poprzez adaptację każdego z dostępnych pokoi do dowolnej konfiguracji. Całodobowy monitoring zapewnia bezpieczeństwo naszym gościom. Firmy i agencje pośrednictwa pracy mogą skorzystać z możliwości zdalnej koordynacji zakwaterowanych pracowników.
 
Chętnie nawiążemy długofalową współpracę na korzystnych indywidualnie ustalonych warunkach.


Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.Oferujemy kwatery pracownicze oraz tanie noclegi położone w centrum Nowego Dworu Mazowieckiego oraz najbliższych okolicach miasta. Łatwo do nas dotrzeć dzięki bliskości stacji kolejowej w Nowym Dworze Mazowieckim, lotniska w Modlinie oraz przebiegającej niedaleko trasie S7 Warszawa-Gdańsk. Wszystkie nasze kwatery są w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt AGD i RTV oraz posiadają dostęp do internetu.
 
Dużym atutem naszych kwater jest położenie w niewielkiej odległości od dużych zakładów przemysłowych i produkcyjnych zlokalizowanych na terenie Nowego Dworu Mazowieckiego. Ponadto wszystkie nasze kwatery znajdują się w pobliżu sklepów, aptek, banków oraz innych punktów usługowych.


www.kwateryndm.pl  <<< Zdjęcia Kwater

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 572... 572836976Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry