Współpraca biznesowa przy imporcie z Wietnamu

Szczegóły ogłoszenia

Szanowni Państwo,

Dziękuję Wam za zainteresowanie niniejszym ogłoszeniem. Krótko i na temat - proponuję współpracę na polu importu produktów z rynku wietnamskiego na rynek polski/europejski. Współpraca obejmuje doradztwo, pośrednictwo w zawieraniu umów z dystrybutorami/producentami po stronie wietnamskiej, nadzór nad odbiorem towaru w Wietnamie, pomoc przy organizacji transportu do polski/europy. Obecnie duża część firm przenosi się ze względu na koszty produkcji z Chin do Wietnamu, w związku z czym jest to dobry moment na "wgryzienie się" na rynek wietnamski i dotarcie do producentów/dystrybutorów w celu uzyskania korzystniejszych warunków zakupu dóbr. 

Podejmuję się obsługi każdego rodzaju produktu, który jest wytwarzany w Wietnamie a którego byliby Państwo zainteresowani sprowadzeniem, jak również każdej ilości zamówionych dóbr (palety próbne/kontenery). 

W Wietnamie mieszkałem i pracowałem ponad cztery lata, gdzie mam krewnych po stronie żony oraz koneksje w kręgach biznesowych. Znam język wietnamski w stopniu komunikatywnym. W Polsce prowadzę firmę od dwóch lat specjalizującą się w branży e-commerce. Jako człowiek przedsiębiorczy poszukuję chętnych do handlu pomiędzy Wietnamem a Polską. Tak jak wspomniałem forma współpracy może obejmować doradztwo/pośrednictwo przy zawieraniu umów/sprowadzaniu towaru za które będzie wypłacane odpowiednie wynagrodzenie dla firmy lub formę % od wartości transakcji. (Wszystko do uzgodnienia). Nie ukrywam, że najbardziej interesuje mnie współpraca długoterminowa. Rozważę każdą propozycję od każdej firmy. Zapraszam do kontaktu. W cenie wpisuję symboliczną złotówkę, której proszę nie brać jako prawdziwej ceny :)

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 883... 883817024Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry