Wsparcie żywieniowe|Opieka dietetyczna|Zadbaj o zdrowi

Szczegóły ogłoszenia

Zdrowie, życzymy go sobie przy każdej możliwej okazji. Chyba nie ma na Świecie osoby, która nie chciałaby być zdrowa. Zadaj sobie teraz pytanie – czy odżywiasz się na tyle odpowiednio, żeby cieszyć się zdrowym ciałem i umysłem? Czy produkty, które spożywasz nie powodują ryzyka wystąpienia schorzeń organizmu i ciężkich chorób? Podejrzewam, że możesz mieć wątpliwości, a przecież wszyscy wiemy, że właściwe odżywianie ma dobroczynny wpływ na nasz organizm, sylwetkę, ale także na samopoczucie.

Nie masz pewności czy odżywiasz się w odpowiedni sposób? Masz poczucie, że najwyższa pora zmienić swoje nawyki żywieniowe i cieszyć się zdrowy ciałem? Nie wiesz jak to zrobić? Nie martw się, pomogę Ci! Wspólnie ustalimy Twoje zapotrzebowanie kaloryczne i stworzymy plan dietetyczny, który będzie dostosowany do Twoich preferencji, oczekiwań i celów, które chcesz osiągnąć dzięki zdrowemu odżywianiu.

OPIEKA DIETETYCZNA / WSPARCIE ŻYWIENIOWE to:
  • indywidualny plan dietetyczny stworzony na podstawie przesłanych odpowiedzi
  • nastawiony na osiągniecie zakładanego celu
  • konsultacje dietetyczne 7 dni w tygodniu
  • stały kontakt telefoniczny, mailowy
  • bieżący nadzór nad efektywnością diety
  • ciągła kontrola samopoczucia po wprowadzeniu zmian żywieniowych
 
O MNIE: Niektórzy nazywają mnie maniakiem, człowiekiem uzależnionym od aktywności fizycznej, sportu, siłowni, diety, czy ogólnie od zdrowego stylu życia. Nie będę ukrywał – jest w tym wiele prawdy. Sam siebie określiłbym jako pasjonata. To słowo najlepiej oddaje moje podejście, ponieważ sport i zdrowy tryb życia to dla mnie pasje, które z czasem „weszły mi w krew” i stały się codziennością. Po 10 latach doświadczenia w kształtowaniu sylwetki i dietetyce te elementy zostały nieodłączną częścią mojego życia. Dlatego właśnie chcę dzielić się swoją wiedzą zdobytą przez te lata, po to, aby każdy, kto chce zmienić swoją sylwetkę, nawyki żywieniowe, a nawet pewne elementy swojego życia znalazł mógł mnie poznać i skorzystać z mojej pomocy.

*** Moją wiedzą dzielę się na swojej stronie internetowej www.pan-terka.pl, gdzie w zakładce BLOG można znaleźć własnoręcznie napisane przeze mnie i zredagowane artykuły, więc zachęcam do przeczytania! ***

JEŚLI MASZ JAKIEKOLWIEK PYTANIA, ALBO POTRZEBUJESZ POMOCY, TO SMIAŁO PISZ LUB DZWOŃ, A RAZEM NA PEWNO SOBIE Z NIMI PORADZIMY!

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 607... 607118231Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry