Wielofunkcyjne urządzenie CURIO wytłaczające, złocące

Szczegóły ogłoszenia

Przedmiotem sprzedaży, jest nowe, pochodzące z bezpośredniej dystrybucji od producenta, objęte 2 – letnią gwarancją  - półprofesjonalne, hobbystyczne urządzenie amerykańskiej firmy Silhouette America, Inc.model: Silhouette CURIO, format A5 (możliwość rozbudowy do formatu A4)

Urządzenie umożliwia małonakładowe:
- złocenie na zimno
- kreślenie z wykorzystaniem powszechnie dostępnych w sprzedaży artykułów kreślarskich, rysowniczych, piśmienniczych, jak: długopisy żelowe, cienkopisy, foliopisy, rapidografy, flamastry, ołówki, kredki, pisaki kredowe itd.
- wytłaczanie wklęsłe i wypukłe (embossing/debbosing) w miękkich papierach, kartonach, foliach aluminiowych
-bigowanie w miękkich papierach, kartonach
- cięcie i nadcinanie (score)
- konturowe cięcie, nadcinanie wytłaczanie, złocenie grafiki wydrukowanej na dowolnej drukarce
- artystyczne grawerowanie (etchning) na miękkich płytkach metalowych, aluminiowych
(opcja dodatkowo – specjalne narzędzie do grawerowania)
- artystyczne dziurkowanie w miękkich płytkach aluminiowych, foliach, skórze, tworzywach skóropodobnych, foliach silikonowych, miękkich foliach aluminiowych, papierze, kartonie itd. ( opcja dodatkowo – specjalne narzędzie do grawerowania).

Wyposażone w 2 uchwyty narzędzie, pozwalające na zamontowanie 2 różnych narzędzie jednocześnie i wykonanie niezależnych ustawień parametrów pracy dla każdego z narzędzi.

W zestawie z urządzeniem wszystko to co niezbędne, aby po otrzymaniu urządzenia wytłaczać, bigować, kreślić, nadcinać, ciąć, złocić na zimno na materiałach do formatu A5.

W standardzie z urządzeniem  bardzo łatwe, intuicyjne w obsłudze oprogramowanie pozwalające na projektowanie własnej, indywidualnej grafiki; posiadające szeroki wybór czcionek z możliwością importu dowolnych czcionek zapisanych w systemie komputera; regulacje parametrów pracy w zależności od rodzaju wykonywanej czynności oraz grubości i poziomu miękkości materiału itd.

Kompatybilne zarówno z komputerami wyposażonymi w system Windows ( 7/8/8.1/10) jak i MACOS (10.10-10.11) oraz MAC OS X ( 10.12-10.15).

Specjalna stolikowa konstrukcja urządzenia pozwala na grawerowanie, kreślenie oraz złocenie na materiałach do grubości aż 5mm* oraz wytłaczanie, bigowanie, nadcinanie, cięcie, dziurkowanie w miękkich materiałach do grubości aż 2mm*.

*gwarantowana grubość materiału oraz jakość pracy zależna od składu, rodzaju i poziomu miękkości materiału.

W przypadku chęci otrzymania bardziej szczegółowych info. na temat oferty, prosimy o kontakt.

 

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 226... 226333614Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry