Usługi księgowe z dostępem online

Szczegóły ogłoszenia

Szukasz sprawnej obsługi księgowej?

U nas wszystkie sprawy możesz załatwić online. Otrzymasz dostęp do platformy umożliwiającej wystawianie faktur i przesyłanie dokumentów do biura bez wychodzenia z domu. Na platformie masz stały dostęp do raportów finansowych, sprawdzisz zobowiązania publicznoprawne, możesz przeglądać i wydrukować dokumenty.

Dzięki nam zyskujesz czas i spokój. Nie musisz chodzić po urzędach, czytać ustaw i przepisów podatkowych. Nie musisz pamiętać o terminach, wysyłać deklaracji i plików JPK. Nasi eksperci zrobią to za Ciebie, otoczą Cię opieką i pomogą w codziennym administrowaniu firmą.

Skontaktuj się z nami a dowiesz się jak możemy Ci pomóc.

Specjalizujemy się w prowadzeniu księgowości małych i średnich przedsiębiorstw, bez względu na formę opodatkowania czy formę organizacyjno-prawną. Nasze usługi są kompleksowe i obejmują prowadzenie ewidencji księgowych, rozliczanie podatków, składek ZUS oraz prowadzenie spraw kadrowych. Lubimy to co robimy i robimy to najlepiej. Stawiamy na innowacyjność i profesjonalizm. Rozwijamy się, szkolimy i podążamy za trendami.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 783... 783031394Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry