Szczegóły ogłoszenia


Razem z Wami cieszymy się na wieść o małych istotkach, które już goszczą w Waszych sercach, brzuszkach, domach...a może dopiero ich oczekujecie...

My myślimy również o tych, z narodzin których nikt się nie cieszy i którym po przyjściu na świat nie będzie dane wtulić się w ciepłe matczyne ramiona i wsłuchać się w znany tak dobrze od 9-ciu miesięcy dźwięk bicia jej serca.

Dlatego stworzyliśmy nasz sklep i akcję SzumSerc, by móc podarować, jak największej liczbie takich maleństw choć namiastkę bliskości w tym trudnym życiowym starcie.

Kupując w sklepie SzumSerc przybliżasz nas do możliwości zwiększenia liczby zakupionych szumiących maskotek, imitujących dźwięk bicia serca, dla tych maleństw,które po urodzeniu nie mają szansy go zaznać.

Kupując w SzumSerc sprawiasz radość sobie, swoim bliskim, a jednocześnie nieznanej małej istotce, cieszącej się na dźwięk bicia serca, płynący z podarowanej jej maskotki.


Odwiedź nas i przekonaj się jak łatwo i przyjemnie można pomagać, nie ponosząc dodatkowych kosztów.

https://shop.spreadshirt.pl/szumserc/
 

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 500... 500100200Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry