UBEZPIECZENIA - OC/AC , mieszkania/domy , podróże , rolne

Szczegóły ogłoszenia

Witam,
jakość oferowanych ubezpieczeń jest dla nas priorytetem - posiadamy 100 % polskiego kapitału.Zaufaj polskiej firmie i przekonaj się ,że warto się u nas ubezpieczyć !
W ofercie posiadamy ubezpieczenia :
- OC
- AC
- domy
- mieszkania
- podróże
- rolne
W ubezpieczeniach komunikacyjnych w naszej ofercie posiadamy OC/AC ,całodobową pomoc assistance, ubezpieczenia szyb,NNW dla kierowcy i pasażerów,dodatkowe zniżki w ofercie pakietowej nawet do 15 % ! Tanie składki z możliwością rozłożenia nawet na 4 raty !
Ubezpieczeniem majątkowym możesz objąć mieszkanie,dom jednorodzinny,dom w budowie,garaż,ruchomości domowe oraz stałe elementy.Istnieje możliwość rozszerzenia ochrony o ubezpieczenie mienia osób trzecich,OC w życiu prywatnym, pomoc hydraulika elektryka ( za jedyne 15 zł na rok ) ,NNW,ubezpieczenia szyb i przedmiotów szklanych,nagrobków.
mamy też możliwość za niewielką składką ubezpieczyć nieruchomość od wszystkich ryzyk z możliwością dopasowania zakresu ubezpieczenia do swoich potrzeb.
TANIO - składka rozpoczyna się już od 2 zł za metr2 na rok !!
Podczas podróży zagranicznej w razie nagłego zachorowania lub nieszczęśliwego wypadku ubezpieczenie turystyczne zapewnia organizację i pokrycie kosztów leczenia ambulatoryjnego i szpitalnego,wizyt lekarskich,badań,operacji,zabiegów,akcji ratowniczych oraz transport medyczny.Posiadamy również szeroką gamę dodatkowych ubezpieczeń m.in.ubezpieczenie bagażu,OC w życiu prywatnym,NNW.
Dla rolników posiadamy cały zakres korzystnych ubezpieczeń,począwszy od OC rolnika ,ubezpieczenia upraw,zwierząt,maszyn rolniczych po ubezpieczenia całego mienia wchodzącego w skład gospodarstwa rolnego bądź NNW .Posiadamy masę zniżek i dofinansowanie z budżetu państwa.

Sprawdź i wylicz składkę za darmo !
Nie musisz do nas przychodzić osobiście - wyliczymy składkę telefonicznie bądź wyślemy na adres e-mail lub w wiadomości

Skontaktuj się z nami :
- zadzwoń 725 233 045
- wyślij SMS o treści UBEZPIECZENIE a oddzwonimy do Ciebie
- napisz na portalu

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 725... 725233045Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:
Booking.com

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry