Ubezpieczenia majątkowe i życiowe

Szczegóły ogłoszenia

Realizujemy strategię naszej firmy poprzez profesjonalne doradztwo. Kierując się dobrem, oraz potrzebami naszych klientów pomagamy dobrać najkorzystniejszy zakres ochrony, dbamy o to, aby nasi klienci mogli czuć się zawsze bezpieczni i spokojni o swoją przyszłość. Opieka i stała współpraca z naszymi Klientami jest naszym głównym atutem. Dzięki współpracy z wieloma instytucjami posiadamy bogatą ofertę rozwiązań ubezpieczeniowych. W szybki i łatwy sposób zaproponujemy najtańszą propozycję ubezpieczeniową dla Twojego auta, mieszkania lub firmy. 
Szukasz ubezpieczenia na życie? Posiadamy kilka fajnych opcji dla Ciebie. Dobierzemy odpowiednią ofertę jak indywidualną tak i grupową. Potrzebujesz cesji na bank? Dla nas żaden problem. Dopasujemy do Twoich potrzeb i do potrzeb banku.
Jesteś przedsiębiorcą dużej firmy? Nie masz zbyt czasu żeby przyjechać do nas. Dojedziemy do Ciebie! Wystarczy podać adres i godzinę spotkania. Nasz doradca będzie u Ciebie na czas. Przy Tobie obliczy ubezpieczenie, dopasuje do Twoich wymagań i na miejscu wystawi polisę. 
Masz tak dużo pracy, że nie wyrabiasz się z czasem? Jesteś zmęczony i nie masz ochoty przyjeżdżać do nas? Również dojedziemy do Ciebie i doradzimy na miejscu. 
Dzięki nam nigdy nie zapomnisz o upływającym terminie polisy, nie podejmiesz niekorzystnej decyzji i nie stracisz w przypadku wystąpienia szkody. 

https://www.facebook.com/ubezpieczeniakredytybiuro/

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 737... 737571401Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry