TU EUROPA - ubezpieczenia nieruchomości

Szczegóły ogłoszenia

Odszukać sposób na personalizowane bezpieczeństwo - to cel, jaki ma znaczenie dla niezmiernie wielu nas. W współczesnych czasach czeka na nas szereg możliwości, takich jakie staną się dla nas punktem wyjścia do autentycznego sukcesu. Dążenie do zaspokojenia swoich własnych wymogów, a przy okazji ubezpieczenia biznesów naszych dzieci oraz wnuków. Stosowanie osiągalnych dla nas, zaawansowanych profesjonalnych usług jest szczegółem jak najbardziej naturalnym. Nie można nam zapominać o tym co może nam dać normalność - kiedy tak właściwie dostosujemy jej elementy do naszych osobistych wymogów.

Należałoby jest brać to pod uwagę kiedy tak właściwie zależy nam na osiąganiu sukcesów oraz zabezpieczeniu własnej przyszłości. Dążenie do takich rozwiązań jakie może nam zaoferować ubezpieczenia domu. Miejsce, w jakim mamy możliwość czuć się nie tylko bezpiecznie, ale i wygodnie jest ważne dla każdego z nas. Wskutek tego właśnie jesteśmy gotowi inwestować w to, żeby czuć się jeszcze bardziej bezpiecznie na co dzień. To dla osób posiadających rodzinę niezmiernie istotne właśnie dlatego też firm ubezpieczeniowe starają się kierować własne reklamy i informacje do tego naturalnie rodzaju konsumentów.

-----------

Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Europa S.A.
ul. Gwiaździsta 62
53-413 Wrocław
e-mail: bok@tueuropa.pl
tel: 801 500 300
https://tueuropa.pl/ubezpieczenia-mieszkania-i-domu.htm

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 801... 801500300Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry