Szczegóły ogłoszenia


BRAWO! Jeśli czytasz to ogłoszenie, to znaczy że pragniesz zmian w swoim życiu, a ja jestem w stanie Ci pomóc!

Wspólnie zadbamy o Twoje zdrowie, poprzez naukę, świadome i bezpieczne wykorzystywanie nabytych umiejętności ruchowych, poprawimy sylwetkę  - dzięki czemu zyskasz pewność siebie, motywację do dalszego działania oraz lepsze samopoczucie z treningu na trening, osiągając zamierzony cel.

Dlaczego warto mi zaufać?
- trenuję głównie kobiety, bo znam ich oczekiwania i doskonale rozumiem jak działa ich organizm, który jest wyjątkowy
- każdy trening dostosowany jest do indywidualnych potrzeb i możliwości
- jestem trenerem, który uczy – uczy pokonywać swoje słabości, pracy nad sobą i ze sobą
- wspieram Twój rozwój treningowy, ale to Ty dochodzisz do sukcesu własną ciężką pracą
- dbam o to, by każde ćwiczenie  było wykonane świadomie i poprawnie – maksymalizując bezpieczeństwo podczas treningu oraz efektywność ćwiczeń
- pomogę Ci  zmienić dotychczasowe nawyki żywieniowe, bo to one  w połączeniu z odpowiednim treningiem są najlepszą receptą na sukces
 
Czy wiesz, że około 60% osób ćwiczących rekreacyjnie, wykonuje ćwiczenia niepoprawnie, co niestety może szybko zakończyć przygodę z  treningami, z powodu kontuzji. Nie musisz być wśród nich. Pokażę Ci jak trenować, aby zdrowo i bezpiecznie osiągnąć cel!

Jestem trenerem z pasją – uwielbiam edukować ludzi i zmieniać ich życie na lepsze, by każda kobieta  czuła się jak Wonder Woman, bo sama przeszłam taką drogę. Wciąż rozwijam się w swoim zawodzie, by być jeszcze lepsza w tym co robię, bo stawiam na profesjonalizm. Mogłabym jeszcze napisać, że trenuję od 5 lat, a sport jest ważną częścią mojego życia już od najmłodszych lat… mogłabym, ale najpierw porozmawiajmy. Jeśli chcesz zmienić swój wygląd, nauczyć się poprawnie wykonywać ćwiczenia, zwiększyć swoje możliwości ruchowe, bo na przykład masz pracę siedzącą lub po prostu pragniesz zadbać o siebie i swoje zdrowie, a tym samym jesteś zmotywowana i chętna na wspólnej pracy – czekam na kontakt, resztą zajmę się ja.
Treningi prowadzone są w Klubie Fitness Platinium, Reymonta 22A Kraków

 

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 798... 798941778Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry