Szczegóły ogłoszenia

NARESZCIE! Jeśli czytasz to ogłoszenie, to znaczy, że chcesz zmienić swoje życie, a ja jestem w stanie Ci pomóc! Wspólnie jesteśmy w stanie poprawić twoją sylwetkę, zredukować tkankę tłuszczową, poprawić twoje samopoczucie i z pewnością zrobić krok do przodu w walce o twoje zdrowie ! Jeżeli jesteś osobą, która chce wreszcie odmienić coś w swojej codzienności to trafiłeś idealnie !
 
 
Dlaczego warto mi zaufać? :
Gwarantuję indywidualne podejście, nie zobaczysz u mnie gotowców.
Udowodnię Ci, że nie ma rzeczy niemożliwych.
Jestem wymagający, z każdego treningu będziemy chcieli wyciągnąć maximum !.
Na każdym treningu tryskam energią, którą będę chciał Cię zarazić !.
Dopasuję dietę i suplementację do Twoich możliwości, abyś szybko zobaczył efekty.
Jestem certyfikowanym trenerem, mam doświadczenie w prowadzeniu indywidualnych treningów.
 
Po co pomoc trenera personalnego?:
Statystycznie ok. 70% osób na siłowni wykonuję ćwiczenia błędnie, doprowadza to stopniowo do pogorszenia zdrowia, a w dłuższym okresie czasu nawet do stałych schorzeń zdrowotnych. Pomoc trenera jest niezbędna do:
Poprawienia techniki wykonywanych ćwiczeń.
Przystosowanie planu treningowego do potrzeb osoby ćwiczącej.
Zaplanowanie wytycznych żywieniowych .
Zadbanie o zdrowie klienta.
 
Nie jestem kolejnym trenerem, który będzie odliczał co do minuty czas do końca treningu. Sport jest moją pasją od kiedy pamiętam, sporty drużynowe, sporty walki, a przede wszystkim sporty siłowe. Nie ważne czy chcesz po prostu zredukować tkankę tłuszczową, poprawić swoje dotychczasowe wyniki siłowe, zmienić sylwetkę czy przygotować się lepiej fizycznie do zbliżających się zawodów, jestem w stanie pomóc ci w każdej płaszczyźnie fizycznej.
 
Jestem osobą młodą, wiele osób uznałoby to za wadę, lecz według mnie jest to największa moja zaleta,  daje mi to świeże spojrzenie na podejście do treningów. W przeciwieństwie do większości „starych” trenerów nie jestem wypalony zawodowo i nie jestem związany ze starymi wzorcami ćwiczeniowymi. W moich treningach korzystam zawsze z najlepszych aktualnie dostępnych metod ćwiczeniowych, dietetycznych czy rehabilitacyjnych.
 
Jestem trenerem z pasją, który udowodni Ci, że możesz osiągnąć wszystko. Ja również zaczynałem od zera. Mógłbym jeszcze napisać, że trenując ze mną, masz gwarancję poprawienia swojego wyglądu. Trenuję od 6 lat, sport był obecny z moim życiu od zawsze... Mógłbym... Ale najpierw porozmawiajmy. Nie czekaj z decyzją o rozpoczęciu treningów do jutra, za miesiąc, w przyszłym roku. Zacznij zmieniać swoje życie już dzisiaj. Zapraszam do kontaktu.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 517... 517747567Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry