Szczegóły ogłoszenia

ZACZNIJMY JUŻ DZIŚ!!!
Hej, chcesz zmienić coś w swoim życiu? Zacząć trenować, zrzucić parę kilo, nabrać masy, a może chcesz wzmocnić swoje słabe ogniwa? Pozycja siedząca towarzyszy nam przez większość naszego dnia i niekorzystnie wpływa na nasz kręgosłup. Warto zadbać o przemyślaną aktywność fizyczną, którą mogę Ci zapewnić na moich treningach. Do każdego podchodzę indywidualnie, znacząco zwiększy to efekty twojego treningu. Sport jest moją pasją, a treningi prowadzę z wielką przyjemnością. Na moich treningach nie będzie nudy i niepotrzebnego gadania. Do każdego treningu przykładam się maksymalnie i zwracam szczególną uwagę na prawidłową technikę ćwiczeń. Podczas pierwszego spotkania wyznaczymy Twój cel i wspólnymi siłami go zrealizujemy. Mam ukończony certyfikowany kurs na trenera personalnego oraz instruktora siłowni w jednej z najlepszych szkół trenerskich w Polsce Fit Academy - Instytut rozwoju trenerów personalnych, dodatkowo cały czas poszerzam swoją wiedzę i nabywam doświadczenie.
Zajmuję się:
-Prowadzeniem treningów personalnych
-Prowadzeniem online
-Układaniem planów treningowych
-Pomagam trwale i skutecznie zmienić nawyki żywieniowe, dzięki czemu nie doświadczysz efektu jojo
Jeżeli masz jakieś pytania, napisz lub zadzwoń chętnie na nie odpowiem. Możesz też odwiedzić moją stronę na Facebooku :) www.facebook.com/Dominik-Paczuski-Trener-Personalny-102960514870629
Czekam na kontakt.
Telefon 730 909 169
e-mail dominikpaczuski97@gmail.com

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 730... 730909169Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry