Transport Cieżąrowy Krajowy i Międzynarodowy Spedycja

Szczegóły ogłoszenia

Naszą ofertę transportowo-spedycyjną kierujemy do Klientów indywidualnych, jak również przedsiębiorstw, hurtowni oraz firm handlowych. FENZO Sp. z o.o. działa w oparciu o standardy europejskie. Przewozy organizowane są zgodnie z wymogami konwencji CMR oraz instrukcji zleceniodawcy. Wszystkie nasze pojazdy wyposażone są w system GPS, co pozwala skutecznie monitorować ładunek. Każda usługa transportowa jest planowana i koordynowana zgodnie z życzeniem Klienta. Zaufaj specjalistom, to gwarancja sukcesu.

Transport międzynarodowy

Transport międzynarodowy to dziedzina, w której posiadamy największe doświadczenie. Od lat świadczymy usługi transportowe na obszarze całej Europy: Czechy, Słowacja, Węgry, Belgia, Niemcy, Francja. Posiadamy licencję o numerze TU-044379, każdy przewóz odbywa się zgodnie z konwencją CMR oraz objęty jest ubezpieczeniem przewoźnika. Prowadzimy nowoczesny monitoring pojazdów, co pozwala nam terminowo dowozić towar. Działamy kompleksowo gwarantując Klientom poczucie bezpieczeństwa powierzonego nam towaru. Dlatego zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych kierowców oraz spedytorów. Zapewniamy bezpieczny przewóz zarówno ładunków na paletach, jak i ponadgabarytowych. Zajmujemy się transportem międzynarodowym praktycznie wszystkich towarów.

Możemy dla Państwa zrealizować:

- Transport z Niemiec
- Transport z Belgii
- Transport z Czech
- Transport z Francji
- Transport ze Słowacji
- Transport z Danii
- Transport z Węgier
- Transport z Holandii
- Transport z Austrii
- Transport w Włoch
- Transport z Litwy
- Transport z Łotwy
- Transport z Estonii
- Transport z Chorwacji
- Transport ze Słowenii
- Transport do Niemiec
- Transport do Belgii
- Transport do Czech
- Transport do Francji
- Transport do Słowacji
- Transpor do Danii
- Transport do Węgier
- Transport do Holandii
- Transport do Austrii
- Transport do Włoch
- Transport do Litwy
- Transport do Łotwy
- Transport do Estonii
- Transport do Chorwacji
- Transport do Słowenii

Transport krajowy

FENZO Sp. z o.o. oferuje kompleksowe usługi transportowe na terenie całego kraju. Posiadamy zezwolenie na transport krajowy o numerze 09/2014. Transport krajowy to silnie rozwinięta gałąź naszych usług, codziennie przewozimy dla naszych Klientów setki ton ładunków po całym kraju. Nasz siedziba to Gostynin, gdzie posiadamy rozbudowany magazyn i serwis samochodów dostawczych i ciężarowych. Posiadamy własną flotę aut transportowych, współpracujemy również z zaufanymi partnerami transportowymi w najdalszych rejonach Polski. Przewozimy towary o różnym przeznaczeniu, wielkości i ilości. Zawsze skutecznie zabezpieczamy towar gwarantując Klientom bezpieczeństwo załadunku i terminową dostawę. Tak budujemy zaufanie, dlatego jesteśmy solidnym partnerem biznesowym.

Zrealizujemy dla Państwa:

- Transport Maszyn
- Transport Cementu
- Transport Kostki Brukowej
- Transport Wełny Mineralnej
- Transport Stali
- Transport Kontenerów
- Transport Kontenerów IBC
- Transport Kamienia
- Transport Nagrobków Granitowych
- Transport Palet
- Transport art. Higienicznych
- Transport Pali Betonowych
- Transport Nawozów
- Transpor Węgla
- Transport Płyt Meblowych
- Transport Silikatów
- Transport Opakowań

Transport naczepami przestrzennymi typu mega 100m3.

Spedycja międzynarodowa
i Spedycja krajowa

Firma FENZO posiada w ofercie usługi spedycyjne, które świadczymy na skalę krajową i międzynarodową. Zapewniamy pełne wsparcie naszym Klientom: dopełniamy wszelkich formalności oraz aktywne monitorujemy przejazd towaru aż do momentu wyładunku. W ramach spedycji realizujemy załadunki całopojazdowe jak również częściowe. Dopasowujemy rodzaj zabudowy transportowej do rodzaju przewożonego towaru oraz wytycznych Klienta. Nasi spedytorzy to kadra wykwalifikowanych specjalistów – to oni tworzą jakość usług spedycyjnych. Ludzie Ci doskonale znają realia organizowania przewozów oraz techniki skutecznego zarządzania taborem. FENZO Sp. z o.o. to gwarancja współpracy z elastyczną, gotową na wyzwania firmą spedycyjną, która sprawnie przeprowadzi każdy transport.

Usługi magazynowe

FENZO Sp. z o.o. dysponuje nowoczesnym placem przeładunkowym oraz rozbudowanym magazynem w miejscowości Wrząca, k. Gostynina. Oferujemy profesjonalne usługi: przeładunku, rozładunku, konfekcjonowania towarów oraz ich składowania. Cały proces magazynowania widoczny jest w nowoczesnym systemie informatycznym, dzięki temu możemy w każdej chwili sprawdzić, gdzie znajduje się wybrany towar. Nasze magazyny są monitorowane 24h na dobę oraz wyposażone w nowoczesny sprzęt przeładunkowy, co pozwala nam obsługiwać również towary ponadgabarytowe.

FENZO Sp. z o.o. - Możesz być spokojny o swój ładunek.

Świadczymy usługi:

przeładunku,
rozładunku,
konfekcjonowania towarów,
składowania.

Fenzo sp. z o.o.
Wrząca 13a
09-500 Gostynin

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 883... 883688330Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry