Zajmujemy się  rekrutacją pracowników dla sprawdzonych, niemieckich firm. Świadczymy wysokiej jakości usługi rekrutacyjne, mające zadowolić potencjalnego pracownika i  jego pracodawcę
Dla naszego Klienta poszukujemy obecnie osoby na stanowisko
Tokarz, Frezer CNC
Region zatrudnienia: Dolna Saksonia/Niemcy
Podstawowe obowiązki:
  • Praca na hali produkcyjnej przy obrabiarkach CNC (maszyny ze sterowaniem Siemens oraz FANUC)
  • Umiejętności czytania rysunku technicznego oraz obsługi przyrządów pomiarowych, bieżąca kontrola wymiarów elementów oraz wprowadzenie korekt
  • Dokładność i samodzielność, gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy pracę na przejrzystych warunkach:
  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony firma pracy tymczasowej AMZ Personal GmbH lub zawartą bezpośrednio z pracodawcą
  • Niemieckie zarobki
  • Dodatki za zmiany nocne oraz pracę w weekendy czy święta
Każdemu zatrudnionemu gwarantujemy:
  • Pracę w stabilnej finansowo firmie , terminowość wynagrodzeń, płatny urlop
  • Ubezpieczenie socjalne i zdrowotne dla pracownika i jego rodziny, między innymi Kindergeld
  • Opłacane składki emerytalne, nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych
  • Płatny urlop
  • Zakwaterowanie płatne i pomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnienia
Wymagania:
  • Wykształcenie zawodowe kierunkowe (mile widziane) lub doświadczenie zawodowe na w/w stanowisku, znajomość  obsługi obrabiarek CNC, obowiązkowość
  • Posiadanie własnego samochodu w celu zachowania niezależności mobilnej
  • Komunikatywny język niemiecki

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem na adres elblag@pzp-personel.pl                            lub telefonicznie  55 230 4441.   www.pzp-personel.pl

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.