Szczegóły ogłoszenia

Witam!
Nie masz pracy? Albo masz, ale wkurza Cię poziom umordowania wykonywanymi obowiązkami? Nie zadowala Cię Twoja pensja lub rodzaj i warunki umowy? Twój budżet na przyjemności, o ile istnieje, wystarcza tylko na proste rzeczy? Twój budżet na wakacje też nie pozwala na wiele, a marzy Ci się jakaś piękna, daleka podróż?
Jeśli tak, przeczytaj uważnie, co mam Ci do powiedzenia:
Czy jesteś gotów poświęcić 10 godzin w tygodniu, aby po 2-3 miesiącach dojść do zarobków na poziomie 1000 Euro miesięcznie, a po pewnym czasie nawet tygodniowo? Czy masz w sobie na tyle ambicji, aby założyć prostą działalność zdalną, do której wykonywania wystarczy smartfon?
Jeśli tak, zapraszam do kontaktu ze mną na numer podany przy ogłoszeniu celem umówienia spotkania, które odmieni Twoje życie już na zawsze! ????
Czy lubisz pomagać swoim znajomym? Czy znasz kogoś, kto chciałby sobie dorobić 1000 Euro miesięcznie pracując tylko 10 godzin w tygodniu? A może znasz kogoś, kto jest/był liderem marketingu sieciowego (Oriflame, FM, HerbaLife itp.)?
Jeśli tak, przekaż jej/mu proszę mój numer podany przy ogłoszeniu, aby mogła/mógł się umówić na spotkanie, które odmieni jej/jego życie! :-)

 

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 602... 602311305Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry