Termowizja | Badanie termowizyjne | Audyty | Awarie

Szczegóły ogłoszenia

A może coś o nas ?
 
 
Jesteśmy firmą zajmującą się badaniami termowizyjnymi, działamy w sektorze usług budowlanych, świadczymy również  takie usługi jak mycie myjkami ciśnieniowymi, osuszanie pomieszczeń czy pomoc przy przeprowadzkach.
 
Badania termowizyjne wykonywane są przez  audytora z wieloletnim  doświadczeniem w branży  badań termowizyjnych. Korzystamy ze sprzętu najwyższej jakości marki FLIR  , czołowego producenta w branży. Wszystkie nasze badania przeprowadzamy zgodnie z zaleceniami znajdującymi się w normie PN-EN 13187.
 
Z każdego badania na życzenie klienta przygotowywany jest obszerny i przejrzysty raport z przeprowadzonego badania. Nasze usługi kierujemy do klientów indywidualnych jak i również dla różnych podmiotów gospodarczych, firm, wspólnot oraz spółdzielni mieszkaniowych. Badania wykonujemy na terenie całej Polski. Oferujemy bardzo korzystne ceny, szybkie terminy realizacji zleceń wraz z wysoką jakością świadczonych przez nas usług.
 
 
 
 
 
Czym jest termowizja ?
 
 
Termowizja jest badaniem służącym do pomiaru temperatury obiektu, na podstawie promieniowania podczerwonego. Z danych, jakie można uzyskać po przeprowadzeniu badania, z powodzeniem mogą korzystać inwestorzy, wykonawcy, zarządcy, a nawet najemcy budynku, domu, czy mieszkania. Badania termowizyjne w budownictwie wykorzystywane są do sprawdzania jakości i szczelności izolacji budynków.
 
Cały proces przeprowadzania badania termowizyjnego jest dość szybki, mało problematyczny i przede wszystkim prosty i nie inwazyjny sposób. Dzięki niemu nie ma konieczności ingerowania w strukturę budynku, całość odbywa się nieinwazyjnie, a więc nie istnieje nawet najmniejsze ryzyko uszkodzenia badanego obiektu.
 
 
 
 
 
Czym zajmujemy się w obrębie działalności termowizyjnej ?
 
 
 • Lokalizacja mostków termicznych, miejsc ucieczki ciepła z badanego obiektu oraz anomalii termicznych badanych przegród, instalacji oraz innych poddawanych ocenie termowizyjnej obiektów
 
 • Przeprowadzamy audyty domów i mieszkań najlepszej jakości sprzętem badawczym co w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem audytora daje gwarancje satysfakcji z przeprowadzonego badania.
 
 • Ponadto klient w ramach przeprowadzanego badania może zawsze liczyć na doradztwo w zakresie możliwości zwiększenia komfortu cieplnego jak i również przed planowanymi lub obecnie będącymi w trakcie realizacji projektami termo modernizacyjnymi.
 
 • Zajmujemy się lokalizacja miejsc awarii, zatorów, pęknięć czy też nieszczelności w instalacjach centralnego ogrzewania, grzewczych lub też innych instalacji hydraulicznych. Precyzyjnie lokalizujemy pęknięcia rur w stropach czy podłogach bez konieczności, czasami bywa że, kosztownej wcześniejszej fizycznej ingerencji w strukturę badanego obiektu.
 
 • Inspekcja szczelności kotłów czy zbiorników znajdując precyzyjnie wszystkie anomalie, regularnie prowadzone przeglądy termowizyjne znacznie zmniejszają ryzyko awarii.
 
 • Inspekcja powykonawcza  przeprowadzonej usługi montażu okien lub drzwi, ocena prawidłowości obsadzenia stolarki.
 
 • Kontrola sprawności paneli fotowoltaicznych przy pomocy nieinwazyjnego badania termowizyjnego, dzięki któremu bez trudu znajdziemy niesprawne elementy instalacji.
 
 • Ocena jakościowa wykonania innych usług budowlanych na podstawie przeprowadzenia badania termowizyjnego.
 
 • Inspekcja termowizyjna instalacji elektrycznych, lokalizacja niebezpiecznych miejsc przegrzewania się instalacji elektrycznej. Doradztwo w zakresie przebudowy bądź budowy nowych instalacji
 
 
 
Zapraszamy do kontaktu. Gwarancja satysfakcji i zadowolenia z wykonania usługi.
 
 
Nr. tel: 799 907 261
 

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 799... 799907261Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

 • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
 • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
 • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry