Teksty piosenek POL/ENG. Ghostwriter, tekst, tekściarz

Szczegóły ogłoszenia

Na początku tego roku, nie spodziewałem się, że rozpocznę swoją przygodę jako tekściarz. Od dawna interesowałem się muzyką, natomiast nie miałem chęci, aby rozpocząć pracę w muzyce. Aż pewnego dnia, postanowiłem, że zacznę pisać. Najpierw pisałem teksty potencjalnych piosenek po angielsku. Uwierzyłem w siebie, kiedy otrzymałem propozycję współpracy z Izraela. Pierwsze piosenki już powstają, a ja pracuję nad tekstami do kolejnych. Aktualnie piszę po polsku, natomiast teksty piosenek po angielsku są również w moim portfolio.

Świetnie odnajduje się w każdym gatunku muzycznym (No może poza rapem). Mogę współpracować każdym w branży muzycznej. Nie ma dla mnie znaczenie, czy jesteś kompozytorem, menadżerem, piosenkarzem czy producentem. Jestem otwarty na każdą formę współpracy. Również łatwo dostosowuję się do warunków pracy oraz potrafię dokonać korekty tekstu. Najważniejsze dla mnie jest to, aby to piosenkarka/piosenkarz oraz osoby z nią/nim współpracujące byli zadowoleni z tekstu.

Co posiadam?
– Portfolio z tekstami
– Profil na LinkedIn, czyli w serwisie, specjalizujący się w kontaktach zawodowych
– Wiarę w sukces.

Zapraszam do współpracy.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 538... 538378230Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry