Szczegóły ogłoszenia

GRUPA ŚWIT poszukuje osoby na stanowisko: TECHNOLOG

~Kluczowe zadania:
-Tworzenie nowych receptur i optymalizacja procesu produkcji mas kosmetycznych ze szczególnym uwzględnieniem kosmetyki białej (balsamy, kremy, odżywki do włosów) oraz chemii gospodarczej
-Udział w pracach badawczo-rozwojowych firmy,
-Sporządzanie i prowadzenie opisów, dokumentacji technologicznej, marketingowej oraz rejestracyjnej kosmetyków
-Nadzór nad prowadzeniem prób technologicznych odbywających się w zakładzie
-Nadzór nad wdrożeniem do produkcji nowych produktów i technologii
-Nadzór nad przestrzeganiem procedur technologicznych produkowanych wyrobów
-Opracowywanie dokumentacji technicznej zgodnie z GMP
-Wykonywanie kalkulacji kosztów nowych wyrobów
-Nadzór nad przepisami prawa w zakresie produkowanych wyrobów
-Monitorowanie trendów rynku kosmetycznego
-Współpraca z działem produkcji, kontroli jakości i pozostałymi działami firmy w zakresie rozwiązywania zgłaszanych problemów dotyczących bieżącej produkcji, raportowanie i analiza odstępstw od założonych parametrów oraz -wdrażanie działań korygujących i zapobiegawczych, udział w rozstrzyganiu spraw reklamacyjnych

Oczekiwania:
-Wykształcenie wyższe chemiczne, farmaceutyczne lub pokrewne
-Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku mile widziane w branży kosmetycznej lub w chemii gospodarczej
-Umiejętność samodzielnego projektowania produktów kosmetycznych oraz chemii gospodarczej
-Dobra znajomość języka angielskiego w piśmie i rozumieniu tekstu pisanego,
-Znajomość standardów GHP, GMP, prawa kosmetycznego
-Pasja w tworzeniu nowych produktów,
-Znajomość surowców kosmetycznych, przepisów dotyczących kart charakterystyk
-Znajomość pakietu MS Office w tym szczególnie MS Excel
-Umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
-Dokładność
-Dyspozycyjność
-Umiejętność pracy w grupie i pod presją czasu

Oferujemy:
-Zatrudnienie w dynamicznym, ambitnym zespole w stale rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji
-Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
-Możliwość rozwoju zawodowego
-Pracę w systemie jednozmianowym,

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV
Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.