Szczegóły ogłoszenia

Szyna JACE służy do terapii ciągłym ruchem biernym (CPM) w stawie kolanowym i biodrowym. Jest produktem światowej sławy amerykańskiego koncernu Jace Systems , producenta zaopatrzenia medycznego. Posiada system PCS , który automatycznie dostosowuje prędkość wewnętrznego sterownika aby utrzymać stałą prędkość kątową przez cały zakres ruchu. Ważnym z punktu widzenia ochrony stawu kolanowego jest to, że napotykając na opór zarówno zewnętrzny(przedmiot) jak i opór ze strony stawu kolanowego czy biodrowego to szyna K 100 automatycznie zmieni kierunek ruchu. Posiada wygodne podparcie pod całą kończynę i 4 kierunkową regulację ustawienia stopy co ma znaczenie m.in w rehabilitacji stosowanej po rekonstrukcjach więzadeł. Istotną zaletą szyny Jace jest jej unikalna struktura, która eliminuje potrzebę twardego podparcia piszczeli co minimalizuje przednie przesunięcie piszczeli (szufladę przednią) - WAŻNE PO ZABIEGACH REKONSTRUKCJI ACL. Łagodny, płynny ruch monitorowany przez system PCS chroni przed przeskokami i nagłym przeprostem.

Łatwa w transporcie, wygodna w przenoszeniu poprzez dodatkową rączkę. Wygodny w użyciu pilot, intuicyjny.

Urządzenie wykorzystujące terapię ciągłym ruchem biernym stosowane jest po zabiegach rekonstrukcji więzadeł , operacjach przeszczepu chrzastki czy łąkotki , po mikrozłamaniach, osteotomiach ,świeżych urazach, stłuczeniach chrząstki, złamaniach przezstawowych. Najnowsze badania mówią również o bardzo dobrych wynikach rehabilitacji z zastosowaniem szyn CPM po urazach kręgosłupa,udarach, aby nie dopuścić do przykurczy, obrzęków i zachować prawidłową mechanikę stawu kolanowego i całej kończyny.

Szyna JACE umożliwia dowolne ustawienia:

-kąta wyprostu i zgięcia w stawie kolanowym w zakresie -3-0-120 (w zależności od typu urządzenia),
prędkości
-czasu trwania pauzy w zaznaczonym kącie zgięcia i wyprostu,
-długości kończyny,
-rotacji wewnętrznej lub zewnętrznej kończyny,
-zgięcia podeszwowego lub grzbietowego stopy.
 
Budowa szyn CPM zapewnia pokrycie się osi stawu kolanowego z osią zgięcia szyny.
 
Cena szyny 20zł / dobę

 

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 603... 603683231Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry