Szukasz firmy wykończeniowej albo budowlanej ?

Szczegóły ogłoszenia

Działamy na rynku wykończenia i projektowanie wnętrz od 1992 roku. Do tej pory wykonaliśmy szereg inwestycji na terenie całego kraju. Wszystkie prace wykonujemy terminowo i solidnie. Zakres naszych usług budowlanych jest bardzo szeroki i skierowany do każdego odbiorcy. Wykonujemy mniejsze remonty, jak i usługi budowlane na szeroką skalę. W naszej ofercie znajdziecie Państwo usługi konkurencyjne cenowo i profesjonalne.
Nasz zespół składa się ze sprawdzonych i zaufanych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem.Działamy na rynku wykończenia i projektowanie wnętrz od 1992 roku. Do tej pory wykonaliśmy szereg inwestycji na terenie całego kraju. Wszystkie prace wykonujemy terminowo i solidnie. Zakres naszych usług budowlanych jest bardzo szeroki i skierowany do każdego odbiorcy. Wykonujemy mniejsze remonty, jak i usługi budowlane na szeroką skalę. W naszej ofercie znajdziecie Państwo usługi konkurencyjne cenowo i profesjonalne.

Szukasz firmy rzetelnej i fachowe? Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 600... 600284786Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry