Szczegóły ogłoszenia

Spacer z rodziną, poranny marsz do pracy, wieczorny jogging - wszystkie te czynności wymagają od nas używania wygodnego obuwia. Czasem jednak nawet najlepiej dopasowane buty to za mało. Ważne są również sznurówki! Co z tego, że but dobrze leży na stopie skoro co kilka kroków sznurowadła rozwiązują się wymuszając postój. Jeśli więc znaleźliśmy idealne buty o nieidealnych sznurówkach, warto je po prostu wymienić na inne.

Jedną z marek produkujących specjalne „sznurowadła” jest amerykańska firma Hickies, która opatentowała swoje rozwiązanie i w ciągu 4 lat sprzedała ponad 5 milionów sztuk tych innowacyjnych produktów! Hickies zastępuje tradycyjne sznurówki - po ich założeniu, nie ma potrzeby ponownego wiązania i poprawiania, co jest doceniane szczególnie przez osoby preferujące aktywny tryb życia. Nie bez powodu uważa się, że Hickies to sznurówki sportowe - stosowane często przez biegaczy czy osoby uprawiające fitness.

To również idealnie rozwiązanie dla dzieci, których ruchliwość wcale nie stanowi wówczas problemu, a sznurowadła pozostają nietknięte. Wybierając sznurówki Hickies zyskujemy wiele korzyści. Najważniejsze z nich to: - bezpieczeństwo, wygoda i brak konieczności wielokrotnego wiązania, - uniwersalność- sznurówki pasują do wielu modeli i rozmiarów obuwia, można je „wiązać” na różne sposoby, - trwałość i dostosowywanie się do ruchu stopy, a także jej puchnięcia i kurczenia się, - łatwość zakładania i zdejmowania.

Oferta Hieckies to modele sznurówek dla dorosłych: - Hickies 2.0 - sznurówki gwarantujące komfort i łatwość użytkowania, - Hickies Metallics - sznurowadła ze złotymi i srebrnymi końcówkami, - Hickies z kryształkami od Swarovskiego - wersja luksusowa dla najbardziej wymagających. a także dla dzieci: - Hickies Kids - system sznurowania jest bardziej elastyczny i krótszy, aby lepiej dopasować się do obuwia dziecięcego. Zabawny i zaokrąglony kształt powoduje, że zakładanie jest dużo łatwiejsze i dopasowane do małych dłoni.

Atutem są również przeróżne warianty kolorystyczne. Jeśli szukacie nowoczesnego, wygodnego rozwiązania i alternatywy dla tradycyjnych sznurówek, produkty Hickies z pewnością spełnią wasze oczekiwania. Szczegółową ofertę znajdziecie tutaj:
https://lifewithoutlaces.pl

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 556... 556093882Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry