Szlifowanie diamentów korekta szlifu brylantów Wrocław

Szczegóły ogłoszenia

Laboratorium gemmologiczne Pollabo chętnie pomoże w pośredniczeniu w kwestii szlifowania diamentów. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem i wyrobioną pozycją na rynku gemmologicznym, dzięki czemu znamy go od podszewki.

Dobrze wykonany szlif nie tylko ma za zadanie zredukować straty na kamieniu do minimum, ale też wydobyć z niego całe jego piękno. Doświadczony i utalentowany szlifierz sprawi, że diament odpowiednio skupi i odbije światło. Ważna jest przede wszystkim symetria i brak wyszczerbień.

Szlif kamienia to jeden z najważniejszych aspektów wpływających na cenę minerału. Warto więc zainwestować w fachowca, który wykona swoją pracę nienagannie.

Skontaktuj się z nami mailowo albo telefonicznie, aby omówić szczegóły usługi. Możesz nas także odwiedzić we Wrocławiu, gdzie mamy dwa lokale:
- przy ul. Kościuszki 13
- przy pl. Legionów 4a

Jesteśmy otwarci od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-17:00.

Nasze usługi świadczymy również korespondencyjnie - nie musisz mieszkać we Wrocławiu i do nas przyjeżdżać. Wystarczy przesłanie nam kamienia ubezpieczoną przesyłką. W tej sprawie także prosimy o bezpośredni kontakt, abyśmy mogli wyjaśnić szczegóły takiej formy.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 695... 695711164Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry