Szczegóły ogłoszenia

Zapraszamy na szkolenia bushcraftowe z survivalem!
www.lifetrip.pl/jak-kupic-i-rezerwowac
Daj sobie chwilę wytchnienia od codzienności i zanurz się w zielony świat outdooru na jednym z naszych szkoleń podstawowych (wszystkie szkolenia trwają w granicach  36h)

SZKOLIMY W CAŁEJ POLSCE !

Na szkoleniu stacjonarnym poznasz metody krzesania ognia, budowania improwizowanego schronienia, zdobywania i uzdatniania wody, orientacji w terenie oraz wskazówek co można zjeść w lesie i co wykorzystać do leczenia się.
Zajęcia są absolutnie dla każdego, całe szkolenie szczelnie wypełniają bloki tematyczne i zajęcia w terenie. Stawiamy przed kursantami zadania wymagające przełamania swoich oporów i pokonania słabości. Pokazujemy jak funkcjonować w przyrodzie w zgodzie z jej prawami i regułami.
Dzieci są mile widziane, świetnie integrują się z rodzicami podczas naszych zajęć. Wieczorem jest czas na relaks przy ognisku, dobrą strawę i długie rozmowy o lesie, życiu, podróżach.
Zajrzyj na nasz blog, zobacz jak wygląda szkolenie stacjonarne w naszej szkole:
www.lifetrip.pl/single-post/szkolenie-survivalowo-bushcraftowe-lifetrip

Na naszych szkoleniach o profilu trekkingowym porwiemy Cię w odludne tereny z dala od ubitych traktów, będziemy maszerować przez urozmaicony teren ucząc się zaawansowanych technik nawigacji i psychologii przetrwania.
www.lifetrip.pl/single-post/szkolenie-trekkingowe-warmia

A może skusisz się na spływ pontonami połączony z marszem w nieznanym terenie? Nasza oferta watertrekking jest wyjątkowa, przyjdź i zobacz jak pływa się 2kg packraftem! (Specjalistyczny wyprawowy ponton) Będziemy zdobywać tereny niedostępne dla człowieka!
www.lifetrip.pl/single-post/watertrekking-pokonywanie-%C5%BCywio%C5%82%C3%B3w

Dla miłośników przyrody mamy ofertę specjalną: „Bezkrwawe łowy” czyli podchód zwierzyny z aparatem fotograficznym w towarzystwie naszego instruktora, gwarantujemy wysoką skuteczność!
www.lifetrip.pl/bezkrwawe-lowy

Dla osób trochę bardziej zaawansowanych oferujemy tygodniowe wyjazdy zagraniczne, najbliższa nasza wyprawa to Szwecja w styczniu, poczytaj i bądź z nami na zimowej przygodzie w magicznych lasach Skandynawii.
www.lifetrip.pl/szkolenia-zagraniczne

Kadra LifeTrip to osoby z wieloletnim doświadczeniem w outdoorze z wieloma podróżami i przygodami na koncie. Z nami nie można się nudzić! Zapraszamy też na nasz Facebook, tam znajdziesz wszystkie aktualności!
www.facebook.com/lifetrip9

Możesz też kupić voucher na nasze szkolenia jako prezent!
Mamy aktualnie świąteczną promocję!
www.lifetrip.pl/voucher-prezentowy

Na życzenie wystawiamy FV! Zapraszamy serdecznie!! 

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 607... 607814347Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry