Szamba - Naprawy, Awarie, Rozbudowa, Przeróbki, Uszczelnienia

Szczegóły ogłoszenia

Szamba Betonowe  Kompleksowe Realizacje Zleceń  Wykonujemy różne zlecenia  Naprawy, Modernizacje, Przeróbki, Awarie- różne, Rozbudowa, Likwidacje Szamba, Montaż Nowego Szamba Betonowego [ATEST] Zbiorniki Monolityczne  o różnych Wymiarach i pojemnościach od 4 m3 do 12m3 na Nieczystości Domowe [ Transport - HDS - Wykop - Montaż..], Dodatkowo Wykonujemy Podłączenie Szamba do Budynku, Wykonujemy Montaż rury TYP;[ Szybko Złączka] do Odbioru Nieczystości z Szamba rura ze Specjalnego Materiału Odporna na Szybkie Zmiany Temperatur [ Nie Odkształca się i Nie pęka] montowana rura jest w miejscu  Odbioru w Murkach, Płotach, itp., Montaż  Nowych Włazów  Żeliwnych i Ogrodowych do Szamba oraz Wodomierzy,  Montaż  Wywietrznika Wentylacyjnego w Zbiorniku Szamba, Wymiana i Naprawy Uszkodzonych Kominków  do  Szamba,  Naprawy Włazów do Szamba oraz Wodomierzy,  Wymiana Starych rur Kanalizacyjnych na Nowe rury PCV w Domach i do Szamba, Izolacje Szamba, Uszczelnienia, Likwidacje Szamba,  Montaż  Zbiorników  Betonowych na Wodę Deszczową , Wymiana Starej i Uszkodzonej  Płyty Przykrywającej Szambo, itp.   
Wykonujemy Solidnie , Kompleksowo, Długoletnie Doświadczenie, Szeroki Zakres.   Warszawa i Okolice.   Tel; 500 155 923  Warszawa. 

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 500... 500155923Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry