Szalunki lekkie marki ENCO. Sezonowa obniżka cen!!

Szczegóły ogłoszenia

Polecamy Państwu system szalunku ściennego ENCO36. System Enco36 to flagowy produkt marki. Użycie w konstrukcji profilu zamkniętego pozwala na połączenie lekkości produktu (waga oscyluje w okolicach 26kg/m2) wraz z wytrzymałością 36kN/m2. Deskowanie ENCO36 charakteryzuje się współczynnikiem bezpieczeństwa 1,7 popartym analizami wytrzymałościowymi. Deskowanie pozwala na szalowanie ścian o wysokości do 3 m.
W skład zestawu wchodzą płyty szalunkowe o szerokiej gamie wymiarów oraz system akcesoriów. Przemyślany projekt, najwyższej jakości materiały oraz wykonanie pozwalają na użytkowanie systemu ENCO36 w prosty, szybki i bezpieczny sposób. Lekkość konstrukcji pozwala na montaż ręczny, bez konieczności użycia ciężkiego sprzętu budowlanego. Marka ENCO gwarantuje nie tylko innowacyjny produkt z najwyższej jakości materiałów, ale także pełne wsparcie techniczne.

Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 515 108 208 lub mailowo krakow@szalunki-stemple.pl

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 515... 515108208Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry