Syndyk Redwood Holding S.A sprzeda wierzytelności

Szczegóły ogłoszenia

 1. Syndyk masy upadłości Redwood Holding S.A. w upadłości likwidacyjnej z siedzibą w Łodzi informuje o zamiarze sprzedaży z wolnej ręki w ramach konkursu i zaprasza do składania ofert na zakup wierzytelności stanowiących składnik masy upadłości o łącznej wartości oszacowania 540.623,59 zł oraz 4.159,97 Euro.
 2. Przedmiotem sprzedaży są wierzytelności ujęte w wykazie przygotowanym przez syndyka. Oferta na zakup wierzytelności może dotyczyć wierzytelności wobec jednego lub większej ilości podmiotów.
 3. Sprzedaż następuje za najwyższą możliwą do uzyskania cenę, przy czym preferowane jest złożenie ofert na zakup wierzytelności wobec więcej niż jednego podmiotu.
 4. Sprzedaż prowadzona jest w ramach konkursu ofert na podstawie postanowienia Sędziego-komisarza z dnia 2 kwietnia 2020 roku.
 5. Oferty można złożyć w biurze syndyka w Łodzi przy ul. Wigury 30a lok. 11 bądź nadesłać na adres poczty elektronicznej: syndyk@upadlosci-lodz.pl w terminie do dnia 4 maja 2021 roku, godzina 15.00 opisując kopertę bądź zamieszczając w tytule e-maila: „Oferta-wierzytelności Redwood Holding”. Liczy się data i godzina wpływu oferty. Oferent ponosi wyłączną odpowiedzialność za doręczenie oferty w terminie.
  Oferty powinny zawierać:
  1. dane oferenta,
  2. wskazanie jakich wierzytelności dotyczy oferta,
  3. wysokość proponowanej ceny,
  4. oświadczenie o zapoznaniu się z warunkami sprzedaży w szczególności zawartymi w ogłoszeniu oraz na wykazie wierzytelności i przyjęciu ich bez zastrzeżeń,
  5. oryginalny, czytelny podpis składającego ofertę,
 6. Szczegółowe informacje wraz z wykazem wierzytelności zostały umieszczone na stronie http://upadlosci-lodz.pl/wierzytelnosci-rwd.
 7. Dodatkowe informacje można uzyskać za pośrednictwem poczty elektronicznej kierowanej na adres: syndyk@upadlosci-lodz.pl lub telefonicznie pod nr tel. 604-127-696 (w godz. 8-16).
 8. Konkurs może zostać odwołany lub zamknięty bez wybrania którejkolwiek z ofert.
 9. Konkurs prowadzony jest w oparciu o przepisy ustawy – Prawo Upadłościowe oraz postanowienia Sędziego-komisarza z dnia 2 kwietnia 2020 roku.
 

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 604... 604127696Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

 • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
 • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
 • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry