Szczegóły ogłoszenia

Padowski Artisan Candles to autorska marka wyrabiająca świece zapachowe ręcznie odlewane w regionalnej manufakturze z wosku palmowego z upraw certyfikowanych. Wyróżnia je troska o każdy szczegół w kompletnym procesie produkcyjnym, a szczególnie ścisły wybór składników zapewnia wiarygodność i niepowtarzalność aromatów. W propozycji sklepu internetowego padowski.pl występują niepospolite świece, które odznaczają się prostą lecz jakże estetyczną i niezwykle, elegancką formą. Spotkać tu można śliczne, dekoracyjne zapachowe świece ozdobne z kolekcji Mieszczki. Każda z nich ma swoistą oryginalną oprawę w formie unikatowej ceramiki, którą tworzy w swojej pracowni Magda Konior absolwentka Akademi Sztuk Pieknych im. Jana Matejki w Krakowie. Formy porcelanowych opraw świec dekoracyjnych z tej kolekcji nigdy się nie dublują. Kapelusze są różnej wielkości z zadartymi lub zakrzywionymi nosami mające niekiedy nawet złote piegi. W propozycji występuje też luksusowa i elegancka kolekcja ręcznie robionych naturalnych świec zapachowych LOVE IS LOVE, które oprócz nieszablonowego zapachu mogą stanowić całkowicie niezwykły element dekoracji wnętrz. Świece te umieszczane w ekologiczne opakowanie zaprojektowane specjalnie dla tej kolekcji przez krakowskich grafików stanowić mogą znakomity pomysł na upominek.
Miejscem, które na pewno watro odwiedzić jest sklep internetowy ze świecami zapachowymi Padowski Artisan Candles, gdzie preferuje się prócz formy również trwałość i jakość proponowanych produktów.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 509... 509536903Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry