SUNKING - panele fotowoltaiczne Kraków

Szczegóły ogłoszenia

Produktywne instalacje fotowoltaiczne dla domu projektuje firma Sunking. Informacje kontaktowe udostępnione na stronie pozwalają na szybkie skontaktowanie się z pracownikiem firmy. I chociaż obszar funkcjonowania to SUNKING, to ze świadczeń można korzystać w całej Polsce. Przekształcanie energii ze słońca w energię elektryczną jest popularne. Obecnie wiele osób zdecydowanych jest w takim razie na to rozwiązanie.

Na witrynie Sunking można zapoznać się ze szczegółowymi danymi na temat oferty a także dowiadywać, jak funkcjonuje instalacja fotowoltaiczna. To pozwala lepiej orientować się już od początku, czy w ogóle na to rozwiązanie się zdecydować. I jeżeli ktoś jest przekonany, to może kontaktować się z przedstawicielami firmy. Panele fotowoltaiczne są wytrzymałe, wobec czego przyznana jest na nie gwarancja na dwudziestu pięciu lat. Przy wszystkich zleceniach eksperci dostosują system do okoliczności panujących w danym domu.

---------------------
SUNKING - panele fotowoltaiczne Kraków
ul. Wrocławska 18
30-006 Kraków
tel: 501 381 500
mail: biuro@sunking.pl
www.sunking.pl

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 501... 501381500Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry