Stawiamy blaszane garaże, hale, magazyny. Cała Polska

Szczegóły ogłoszenia


Małopolska firma budowlana garazelager . pl zajmuje się realizacją zleceń na blaszane konstrukcje takie jak garaże, hale i magazyny. W ciągu wieloletniego istnienia naszej firmy zrealizowaliśmy wiele zróżnicowanych projektów dopasowanych pod potrzeby naszych klientów.

Ta oferta przedstawia jedną z naszych realizacji. To garaż o wymiarach 6x7 metrów wyposażony w dwie bramy uchylne, który może pomieścić nawet cztery samochody. Tak duża przestrzeń może też być wykorzystana np. na prace warsztatowe - w tym celu dla lepszego komfortu zamontowaliśmy okno i drzwi boczne.

Całość jest utrzymana w kolorystyce biało-srebrno-grafitowej. Na życzenie wykonaliśmy także orynnowanie i okucia ścian i dachu.

Projekt może oczywiście zostać dowolnie zmodyfikowany. Prosimy w tym celu o kontakt mailowy - w ten sposób najłatwiej będzie nam wykonać szczegółową wycenę. Napisz nam, jakie parametry Cię interesują i w jakiej miejscowości mieszkasz (kod pocztowy).

Ogólny cennik poszczególnych elementów znajdziesz na naszej stronie internetowej garazelager . pl

Mail: lager . eu @ gmail . com

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 882... 882899408Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry