Starobruk kostka granitowa granit cięta płomieniowana

Szczegóły ogłoszenia

Świat Granitu istnieje na rynku europejskim od 1988 roku. Siedzibą firmy jest Reptowo, położone na terenie województwa zachodniopomorskiego pomiędzy Szczecinem a Stargardem.

Zajmujemy się przerobem kamienia naturalnego i uszlachetnianiem granitu. Swoją działalność rozpoczynaliśmy od produkcji kostki z granitu polskiego. Później stopniowo rozszerzaliśmy swoją ofertę o nowe kolory i rozmiary. Dziś możemy zaoferować swoim klientom, oprócz wielu kolorów i rozmiarów kostki granitowej, także posadzki polerowane, płomieniowane, szlifowane i groszkowane. Wytwarzamy też wiele elementów wyposażenia domu, ogrodu czy firmy m. in.: stoły ogrodowe, kominki, parapety, blaty kuchenne itp. Powstają u nas również elementy architektury ogrodowej: fontanny, rzeźby, poidla, ławy ogrodowe, grille.

Tradycyjnie mamy także w ofercie surowe płyty granitowe oraz nagrobki i grobowce. Realizujemy indywidualne zamówienia klientów! Ze względu na rosnące zainteresowanie elementami granitowymi w Polsce, chcielibyśmy przedstawić Państwu naszą ofertę.

Aktualnie w promocji posiadamy Starobruk cięty płomieniowany. Idealny materiał na podjazdy, podejścia do domu, place miast. Stare dworki i domy. Granit różnokolorowy, zazwyczaj szwedzki. Góra płomieniowana, boki surowe, dół surowy.

Ponadto w ofercie posiadamy wiele innych produktów, wszystkie do zobaczenia na miejscu lub na naszej stronie internetowej, na którą zapraszamy.

Cena netto, dotyczy m2

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 501... 501474741Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry