Śruta Kukurydziana gnieciona kukurydza i kukurydza CCM

Szczegóły ogłoszenia

Witam serdecznie,

Od wielu lat zajmuję się uprawą oraz dystrybucją kukurydzy wysokiej jakości na różne cele. Na chwilę obecną posiadam w ofercie następujące produkty związane z kukurydzą:

* DDGS kukurydziany w całości uprawiany i przerabiany w Polsce, bezpośrednio przez nasze gospodarstwo rolne. DDGS charakteryzuje się wysokim białka tzw. jelitowego. Białka jest 22,79%. Ponadto wysoka jest strawność tej paszy i wynosi 82,47 procent

* suszone oczyszczone ziarno kukurydzy. Produkt pakowany w nowe worki po 50 kg każdy. Ziarno nadaje się dla drobiu takiego jak gołębie, kury, kaczki gęsi broilery indyki kury nioski i koguty oraz wiele innych. Ma także szerokie zastosowanie w dokarmianiu zwierzyny leśnej, trzody chlewnej, cieląt i jałówek hodowlanych oraz bydła mięsnego i mlecznego.

* MĄKA kukurydziana jakości spożywczej. Nasz najlepszy flagowy, sztandarowy produkt. Jest nim mąka kukurydziana jakości spożywczej, świeżo robiona, na bieżąco sprzedawana. Brak jakichkolwiek zanieczyszczeń. Produkt w opakowaniach Big Bag lub za dopłatą workowany. Cena do ustalenia w zależności od wielkości zamówienia i innych czynników związanych z zakupem.

* ŚRUTOWANA KUKURYDZA na profesjonalnym gniotowniku o szczelinie dobranej odpowiednio do właściwego trawienia przez zwierzęta hodowlane. Produkt workowany w nowe worki po 25,0 kg każdy.

* KUKURYDZA CCM zakiszana. Kukurydza zebrana w momencie gdy jej wilgotność była wystarczająca do prawidłowego procesu zakiszania ziarna, następnie została zgnieciona na przystosowanej do tego maszynie i z dodatkiem zakiszacza na bazie bakterii została umieszczona w workach Big Bag z wkładką foliową, celem całkowitego zablokowania dostępu powietrza z zewnątrz. Taka kukurydza cechuje się brakiem strat, zero pleśni, nic się nie psuje, może być długo przechowywana (do momentu otworzenia worka) i jest świetnym dodatkiem paszowym dla zwierząt.

Oferuję również dowóz do klienta w cenie paliwa.

Po więcej informacji zapraszam do kontaktu telefonicznego pod numerem tel 725 002 013 w dni robocze :-)

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 725... 725002013Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry