To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Różne Kraków

Szczegóły ogłoszenia

12 623-54-21Syndyk masy upadłości
H&S Nieruchomości sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej w Krakowie
zaprasza do składania pisemnych ofert
w konkursie na sprzedaż wchodzących w skład masy upadłości wierzytelności przysługujących upadłej Spółce od ośmiu dłużników w łącznej kwocie należności głównych wynoszącej 4.573.586,29 zł (słownie: cztery miliony pięćset siedemdziesiąt trzy tysiące pięćset osiemdziesiąt sześć złotych 29/100) wraz z wierzytelnościami ubocznymi, szczegółowo opisanych w zestawieniu stanowiącym załącznik do warunków konkursu ofert.
Sprzedaż dokonywana jest w postępowaniu upadłościowym prowadzonym w Sądzie Rejonowym dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie VIII Wydział Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych pod sygn. akt: VIII GUp 53/13/S na podstawie zezwolenia Sędziego-komisarza udzielonego postanowieniem z dnia 5 stycznia 2021 r.
Cena wywoławcza pakietu wierzytelności wynosi 50.000,00 zł (słownie: pięćdziesiąt tysięcy złotych 00/100).
Termin składania pisemnych ofert do kancelarii syndyka upływa w dniu 5 maja 2021 r. (decyduje data wpływu przesyłki do kancelarii), natomiast otwarcie ofert, przeprowadzenie konkursu oraz ewentualnej licytacji nastąpi w dniu 6 maja 2021 r. o godzinie 1300 w Kancelarii Doradcy Restrukturyzacyjnego Łukasza Zagórskiego w Krakowie przy ul. Józefa Sarego 2 na III piętrze.
Szczegółowe informacje o wierzytelnościach oraz szczegółowych warunkach konkursu ofert i ewentualnej licytacji, w tym wymogach formalnych oferty, czy innych warunkach sprzedaży dostępne są w ofercie umieszczonej na stronie internetowej www.krpu.pl.
Można je również uzyskać w godzinach 900 - 1500 osobiście w Kancelarii w Krakowie przy ul. Józefa Sarego 2 na III piętrze, a także pocztą elektroniczną. Zapytania proszę kierować na adres e-mail: biuro@zagorski-doradztwo.pl.
Syndyk zastrzega sobie prawo odwołania lub zamknięcia konkursu bez wybrania oferty, swobodnego wyboru oferty bez przeprowadzenia licytacji jak również unieważnienia konkursu lub licytacji bez podania przyczyny.

Kraków, dnia 2 kwietnia 2021 r.
Kontakt
Tel./fax: +48 12 623-54-21

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 126... 126235421Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry