To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Różne Gorzów Wielkopolski

Szczegóły ogłoszenia

Syndyk masy upadłości Prefabrykacja Sp. z o.o. w upadłości (postępowanie upadłościowe w Sądzie Rejonowym w Gorzowie Wlkp. V Wydział Gospodarczy sygn.. akt V GUp 14/07) posiada na sprzedaż wierzytelność w kwocie należności głównej 842.127,50 zł wraz z odsetkami ustawowymi za opóźnienie liczonymi od dnia 26 czerwca 2018r. przysługującej Upadłej Spółce wobec Paech Sp. z o.o. z siedzibą w Międzychodzie zasądzonej nakazem zapłaty w postępowaniu nakazowym Sądu Okręgowego w Szczecinie Wydział VIII Gospodarczy z dnia 03.09.2018, sygn. akt GNc 506/18 opatrzonym w klauzulę wykonalności z dnia 22.10.2018r. Aktualnie z wniosku syndyka została wszczęta egzekucja na podstawie ww. nakazu zapłaty.
Warunkiem zakupu wierzytelności jest złożenie kompletnej
oferty kupna w języku polskim na adres kancelarii syndyka tj.:
Kancelaria Prawna Corporate Law Advisers; ul. Dolna Wilda 103; 61-492
Poznań, bądź za pośrednictwem elektronicznej poczty e-mail: @ zawierającej pełną nazwę i dane adresowe oferenta wraz z danymi kontaktowymi (tel. e-mail), imię i nazwisko osoby reprezentującej oferenta, dane umożliwiające identyfikację oferenta (NIP, REGON, KRS – opcjonalnie), termin oraz sposób płatności, a także inne dane zgodnie z obowiązującymi przepisami w odpowiedzi na zapytanie syndyka, gdy okażą się niezbędnymi do sprzedaży wierzytelności.
Ofertę należy złożyć najpóźniej do dnia 06.12.2019r. Wybór oferenta i sprzedaż wierzytelności uzależniona jest od warunku – wyrażenia zgody Sędziego-komisarza na sprzedaż wierzytelności na warunkach wskazanych w ofercie, po uprzednim wystąpieniu z odpowiednim wnioskiem przez syndyka zawierającym wszystkie zebrane oferty. nadzorującego postępowanie upadłościowe w Sądzie Rejonowym w Gorzowie Wlkp. V Wydział Gospodarczy sygn.. akt V GUp 14/07.
Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr tel. 603833793, a także za pośrednictwem ww. poczty elektronicznej.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 603... 603833793Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry