Sprzedaż praw majątkowych - znak towarowy - WIPO i UP

To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Sprzedam firmę Kraków

Szczegóły ogłoszenia

Syndyk masy upadłości Stepcloser S.A. w upadłości z siedzibą w Krakowie ogłasza o sprzedaży z wolnej ręki (w trybie konkursu ofert) praw majątkowych wchodzących w skład masy upadłości. Przedmiotem konkursu są wartości materialne i prawne, na który składają się: - projekt graficzny znaku towarowego oraz autorskie prawa majątkowe do tego projektu; - znaki towarowe spółki "Stepcloser" (znak towarowy słowno graficzny "Stepcloser" zarejestrowany w Urzędzie Patentowym pod nr zgłoszenia 447128, Międzynarodowy znak towarowy Stepcloser nr prawa W01328062); Organizacja międzynarodowa WIPO zarejestrował znak w Unii Europejskiej, Białorusi, Szwajcarii, Islandii, Mołdawii, Czarnogórze, Norwegii, Serbii, Rosji i na Ukrainie. - prawo do wykorzystania haseł i sloganów w zakresie, w jakim hasła i slogany stanowią utwory, autorskie prawa majątkowe i prawa do wykonywania praw zależnych oraz prawo do zezwalani na wykonywanie praw zależnych; - domeny internetowe
Cena wywoławcza (minimalna) wynosi 8 000,00 zł brutto.
Warunkiem udziału w Konkursie jest złożenie pisemnej oferty w języku polskim, osobiście albo przesyłką pocztową – listem poleconym za potwierdzeniem odbioru, w terminie do dnia 17 luty 2021r. w zamkniętych i zapieczętowanych kopertach na adres: Kancelaria doradcy restrukturyzacyjnego Mateusz Ładyga, ul. Łąkowa 25A/1, 31-443 Kraków. Warunkiem przystąpienia do Konkursu ofert jest wpłacenie wadium w wysokości 100,00 zł.
Otwarcie ofert odbywa się dnia 18 luty 2021r o godzinie 10:45 w kancelarii syndyka.
Kompletna informacja na temat niniejszego konkursu znajduje się w regulaminie konkursu ofert. Regulamin jest dostępny na stronie syndyka w zakładce o nas – konkursy i sprzedaże. Regulamin może zostać także udostępniony przez syndyka po zapytaniu mailowym lub poprzez formularz. Syndyk może udostępnić także wycenę biegłego.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 881... 881927832Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry