Sprzedawca w sklepie z bielizną

Hurtownia bielizny Nattalex zatrudni sprzedawcę  do otwierającego się  sklepu z bielizną

Miejsce pracy: Bielsko Biała, pl. Wojska Polskiego

Do obowiązków Sprzedawcy będzie należała fachowa obsługa klientek salonu w zakresie dobierania bielizny, obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego, dbanie o ekspozycję w sklepie, wykładanie towarów, zamawianie towarów, obsługa platformy b2b oraz b2c.

Opis stanowiska:
• Profesjonalna obsługa klienta
• Aktywna sprzedaż i doradztwo w zakresie prawidłowego doboru bielizny
• Dbanie o prawidłową ekspozycję towarów zgodnie z wytycznymi VM
• Nadzorowanie działań związanych z funkcjonowaniem Salonu
• Dbanie o przyjazną atmosferę pracy
• Osiąganie założonych celów sprzedażowych
• Obsługa platformy b2b oraz b2c

Wymagania:
• Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
• Dyspozycyjność, gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy

• Umiejętność obsługi komputera i kasy fiskalnej
• Umiejętność pracy zespołowej oraz dobrej organizacji pracy
• Kreatywność, inicjatywa i zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych zadań
• Dbanie o wizerunek sklepu, towaru
• znajomość języka obcego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
• Umowę o pracę na cały etat
• Stabilne warunki zatrudnienia
• Przyjazną atmosferę pracy
• Pracę z renomowaną marką
• Szkolenia z zakresu brafittingu

Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych