Sprzedawca w hurtowni bielizny i rajstop

To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Obsługa klienta Chorzów

Hurtownia bielizny i rajstop Nattalex zatrudni pracownika  specjalista ds. sprzedaży i zakupów

Miejsce pracy: hurtownia Nattalex oraz inne placówki

Podstawowe zadania:
Zamawianie towarów, realizacja zamówień, kontraktacja bielizny
Obsługa klienta - sprzedaż produktów z oferty (wystawianie dokumentacji)
Załadunek i rozładunek towarów,
Wykładanie towarów, utrzymanie standardów ekspozycji,
Utrzymywanie w czystości stanowiska pracy

Wymagania:
 Mile widziane doświadczenie w handlu oraz w branży bieliźnianej
• Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
• Umiejętność obsługi komputera
• Umiejętność pracy zespołowej oraz dobrej organizacji pracy
• Kreatywność, inicjatywa i zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych zadań
• Znajomość języka obcego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
• Umowę o pracę na cały etat
• Stabilne warunki zatrudnienia
• Przyjazną atmosferę pracy
• Pracę z renomowanymi polskimi markami
• Szkolenia

Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych