Sprzedam działkę 2.521m2 Kobyłka ul. Seritucka

Szczegóły ogłoszenia

Sprzedam działkę rolną położoną w Kobyłce na odnodze ulicy serwituckiej nieobjętą planem zagospodarowania przestrzennego z możliwością zabudowy (zabudowa możliwa po wystąpieniu o warunki zabudowy, jak widać po działkach sąsiednich- zabudowa jest możliwa). Nieruchomość położona jest blisko centrum Kobyłki, a jednocześnie w otulinie lasów. Działka o przybliżonych wymiarach 50x50m i o powierzchni 2.521m2. Media- prąd w drodze, - woda, gaz, kanalizacja znajduje się w drogach przylegających do drogi wewnętrznej.

Nieruchomość położona jest w szybko rozwijającym się osiedlu domków jednorodzinnych, blisko powstającego węzła wjazdowego na trasę szybkiego ruchu S8, którą do Warszawy można dojechać w ok 15 min.
Dojazd do Warszawy również:
-PKP - Kobyłka-Ossów dojazd w 15 min do stacji Warszawa Wileńska, możliwy również dojazd do Warszawy Zachodniej (40 min),
-Linia J- w pobliżu nieruchomości znajduje się przystanek podwarszawskiej linii autobusowej, która łączy Kobyłkę z Centrum Warszawy (ok.30 min).

Jest to nieruchomość dla ludzi ceniących sobie ciszę i spokój, ale jednak chcących pozostać w szybkim i dobrym połączeniu z Warszawą.

Polecam- wszelkich informacji udzielę telefonicznie bądź mailowo.

Istnieje możliwość rozsądnej negocjacji ceny.

Oferta prywatna- nie współpracuję z biurami nieruchomości.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 889... 889619187Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry