sprzedam dwie działki połozone nad jeziorem przy lesie

Szczegóły ogłoszenia

Polecam dwie pięknie działki w miejscowości Ryżyn niedaleko Sierakowa. Działki położone są bezpośrednio nad czystym i zarybionym jeziorkiem. Całkowita ich powierzchnia wynosi 6100 mkw.
Z czego jedna ma 3000 mkw. a druga 3100 mkw. i graniczą ze sobą. Dla obydwóch działek wydane są decyzje o warunkach zabudowy na domek jednorodzinny. Miejsce idealnie nadaje się na agroturystykę lub pensjonat. Wokół tereny łowieckie. Doskonałe miejsce na odpoczynek i ucieczkę od miejskiego zgiełku. Jest to świetna lokalizacja dla wędkarzy i myśliwych a w okresie jesiennym również dla grzybiarzy. W pobliskim, oddalonym o cztery kilometry Chrzypsku Wielkim znajdują się szkoła, przedszkole, sklepy i wszystkie niezbędne instytucje. Możliwość  wysłania większej ilości zdjęć na e-maila. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu telefonicznego pod numerem 796-444-429.
W przypadku zakupu cena 285.000 zł za obie, do małej negocjacji. Możliwość  kupienia każdej działki oddzielnie. W tym przypadku cena około 140.000 zł.  Osoby zainteresowane dzierżawą – cena za całość 1800 zł.
Dla niewtajemniczonych podaję kilka informacji o rejonie na którym znajdują się działki.
"Kraina stu jezior"
Sierakowski Park Krajobrazowy utworzonego w 1991 roku w celu ochrony krajobrazu wyrzeźbionego przez lodowiec, pełnego wzgórz morenowych, wydm, jezior, poprzecinanego licznymi rzekami i strumieniami.
Atrakcyjne turystycznie okolice Sierakowa: pagórkowaty teren, liczne i czyste jeziora, ciekawe miejsca sprzyjają uprawianiu wycieczek pieszych, rowerowych, kajakowych a nawet samochodowych.
Rezerwat "Buki nad Jeziorem Lutomskim"
 

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 796... 796444429Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry